• Katowice, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Lektorzy uczący w szkole to młodzi, zmotywowani i energiczni nauczyciele Native Speaker's oraz polscy lektorzy którzy posiadają wykształcenie uniwersyteckie oraz dodatkowo zostali przygotowani metodycznie do nauczania języka angielskiego w jedynej w Polsce filii Callan School of English - Centrum Konsultacyjno-Szkoleniowym Metody Callana oraz dla Metody Direct English.

Sekretarka Student Zaoczny z marketinkiem i Social Media_szkoła językowa Katowice

Zakres obowiązków

LINGUA HOUSE Szkoła Języków Obcych z Katowic z tradycjami o ustabilizowanej pozycji na rynku zatrudni
Sekretarkę Studentkę studiów Zaocznych mile widziane z elementami Social Media i marketingu
z zamieszkaniem w Katowicach lub bliskich okolicach.

Zatrudnienie OD ZARAZ,
praca codziennie 6-7 godzin pracy głownie w godzinach od 13.00-19.00 (poniedziałek-piątek).

Wiedz, że naszą misją jest obsługa klientów w oparciu o profesjonalną relację z klientem wraz z elastycznym podejściem do jego potrzeb.

Jeśli wśród swoich wartości kierujesz się bardzo dobrą organizacją pracy, rzetelnością, komunikatywnością, umiejętnością budowaniem relacji, masz wiedzę marketingowa i biegle obsługujesz nowe aplikacje i programy Internetowe oraz stawiasz na swój rozwój to zdecydowanie odnajdziesz się w zespole Lingua House.

Wymagania

Jeśli:
- poszukujesz pracy w której będziesz samodzielnie organizować pracę innych osób, koordynować zadania i przekazywać informacje,
- jesteś zorganizowana, uporządkowana, potrafisz wykazać się inicjatywą oraz elastycznością oraz lubisz pracę z ludźmi,
- mieszkasz w Katowicach w centrum lub bliskich okolicach
- potrafisz pracować zdalnie i znasz biegle narzędzia Google u inne platformy wspierające marketing firmy
- masz już pewne doświadczenie w pracy w marketingu ub w obsłudze klienta lub dopiero chcesz zdobyć takie doświadczenie
- możesz pomagać w prowadzeniu SOCIAL MEDIA
- znasz tworzenie grafik i wyszukiwanie informacji
- lubisz nakręcanie rolek, reels, robienie zdjęć podczas szkoleń (opcjonalnie jeśli możesz się tym zająć)
- mówisz w j. angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (kontakt z Native Speakerami)
- posiadasz pewną wiedzę z marketingu, Social Media, tworzenia grafik w Canva, edycji strony www (mile widziane jako dodatkowy atut)
- preferowany Status Studenta Zaocznego Marketingu lub Reklamy
- chcesz być częścią młodego zespołu dla którego nadrzędnymi wartościami są: współpraca, efektywność i relacje.

Oferujemy

Co otrzymasz:

- pełny onbording na stanowisku dzięki któremu zyskasz większą pewność na stanowisku od pierwszego dnia pracy - możliwość ciągłego rozwoju i poszerzenia kompetencji wraz z możliwością awansu
- rozwijające szkolenia np. kurs językowy na Twoim poziomie zaawansowania, ewentualne szkolenia z kompetencji miękkich
- godziny pracy od września głownie miedzy godz. 12 (13) a godz. 19.00 (popołudniami), czasem weekend.
- miłą wspierającą atmosferę współpracy w młodym zespole.

W tej pracy będziesz odpowiadać za:
- zarządzaniem kontaktami z klientem ( telefonicznie, mailowo, osobiście)
- organizacja kursów i szkoleń od informowania o naborze klienta, przez obsługę kursu po wystawienie zaświadczenia o ukończeniu kursu,
- dbanie o prawidłowy przepływ informacji i kompletowaniem dokumentów,
- kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
- współpracę w zakresie marketingu i działania reklamowe w Social Media (jako dodatkowy element).

Jeśli oferta pracy zainteresowała Cię prosimy o przesłanie
CV i foto na adres: asystentka(malpa)lingua-house.pl
lub przez te portal.

Zastrzegamy kontakt tylko tylko z wybranymi osobami.

  • Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)