Monter paczkomatów, elektryk

  • Kontrakt B2B
    12 000-14 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Tychy, śląskie

Monter

Kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy liderem na rynku usług instalacji i obsługi technicznej urządzeń samoobsługowych, w tym paczkomatów, wysyłkomatów i lodówkomatów.

Działamy ✅kompleksowo, ✅innowacyjne i ✅globalnie.

Zakres obowiązków

  • praca mobilna -montaż maszyn paczkowych w Polsce na rynkach zagranicznych
  • testowanie poprawności działania maszyny
  • raportowanie prac w aplikacji mobilnej
  • jeśli posiadasz uprawnienia i umiejętności możemy zlecić przygotowanie instalacji elektrycznych

Wymagania

  • doświadczenie w branży budowlanej, elektrycznej lub montażowej
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi
  • elektryk- uprawnienia SEP do 1KV
  • dokładność, sumienność
  • chęć do pracy
  • doświadczenie z fotowoltaiką-mile widziane

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i motywacji (adekwatny do posiadanych kwalifikacji)
  • ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia wiedzy w rozwojowej branży
  • niezbędne narzędzia pracy, komputer, samochód służbowy
  • zapewniamy pokrycie kosztów zakwaterowania-hotel nie hostele itp.
  • pełne wsparcie w założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej
  • dwutygodniowy etap wdrożenia z kompletnym wyposażeniem stanowiska wraz samochodem służbowym
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Administratorem danych osobowych jest GLOBAL POST BOX'S SERVICE sp. z o.o. 43-100 Tychy Nad Jeziorem 85, NIP: 6462932155. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GLOBAL POST BOX'S SERVICE sp. z o.o. 43-100 Tychy Nad Jeziorem 85, NIP: 6462932155 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)