Betoniarz, Zbrojarz

  • Umowa o pracę
    12 000-15 000 zł netto / mies.
  • Niemcy zagranica

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

STARÓWKA SP. Z O.O.

Firma budowlana STARÓWKA SP. Z O.O. poszukuje pracowników na stanowisko zbrojarz-betoniarz do pracy na budowie eksportowej w Niemczech (Bawaria).

Zakres obowiązków

  • obsługa wszystkich maszyn zbrojarskich,
  • tworzenie elementów konstrukcji żelbetowych,
  • układanie zbrojenia w szalunkach i formach,
  • pilnowanie przeprowadzanych prac zbrojarskich,
  • wykonywanie zbrojenia,
  • zabezpieczenie budowli żelbetonowych.

Wymagania

  • pracowitość i sumienność,
  • chęć do pracy,
  • umiejętność współdziałania i pomocy oraz podporządkowania się,
  • umiejętność samodzielnego wykonywania pracy przy użyciu odpowiedniego sprzętu,
  • umiejętność koncentracji uwagi oraz dokładność

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • pensję zawsze na czas,
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • FIRMA OFERUJE MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO WYKONYWANIA ZAWODU,
  • koszt zakwaterowania ponosi firma (pokoje 2-osobowe),
  • dowóz do betoniarni samochodami służbowymi (7 km).
  • Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez STARÓWKA SP. Z O.O. z siedzibą w: Poręba 25, 61-602 Poznań (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)