Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.

Pracownik biurowy działu handlowego / Specjalista ds. sprzedaży

  • Umowa o pracę
    5 500-6 500 zł brutto / mies.
  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Fabryka Narzędzi "GLOB" Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Powstała ona w 1996 r. na bazie Wytwórni Wyciągów Narciarskich "POLSPORT".

Firma dzięki swojemu doświadczeniu w wytwarzaniu wysokiej jakości produktów otrzymała certyfikat PN-EN ISO 9001:2015. Poprzez odpowiednie działania firma nasza jest pod stałym nadzorem Transportowego Dozoru Technicznego co pozwala nam produkować, modernizować wyciągi narciarskie oraz przeprowadzać szkolenia obsługi i konserwacji wyciągów narciarskich oraz kolei linowych. Ponadto nasi pracownicy posiadają uprawnienia do wykonywania zaplotu lin stalowych: TDT-WT-404-1:2009 oraz spawania konstrukcji nadane przez TDT (Transportowy Dozór Techniczny).

Zakres obowiązków

  • praca biurowa związana z obsługą sprzedaży,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z dotychczasowymi,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,

Wymagania

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami,

  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziana znajomość obsługi systemu Comarch ERP XL,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Administratorem danych osobowych jest Fabryka Narzędzi "GLOB" Sp z o.o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Sobieskiego 452, NIP: 5471040326. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
    zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)