Medicover Optyk

Zastępca Kierownika Salonu - Medicover Optyk, Al. Jerozloimskie

  • Warszawa, mazowieckie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Zapraszamy do współpracy osoby, które mają doświadczenie w zarządzaniu zespołem i czerpią satysfakcję z rozwoju biznesu oraz realizacji ambitnych celów.​

Dołącz do salonu optycznego i bądź częścią ​#TeamMedicoverOptyk! Oferujemy niespotykaną szansę rozwoju. Razem możemy więcej!

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Medicover Optyk? Odwiedź naszą STRONĘ KARIERY​.

Zakres obowiązków

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • zastępowanie Kierownika w trakcie jego nieobecności w Salonie Optycznym,
  • profesjonalna obsługa naszych klientów w kwestii doboru opraw oraz dopasowaniu odpowiedniego typu soczewek korekcyjnych,
  • dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów w salonie,
  • współpraca z optometrystami,
  • dokonywanie drobnych napraw okularów,
  • odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie salonu i zapewnienie właściwej obsługi klienta – w tym weryfikacja i akceptacja reklamacji problemowych,
  • wsparcie przełożonego w prowadzeniu nadzoru nad gospodarką magazynową oraz tworzeniu grafików.

Wymagania

Kogo szukamy?

Nasz idealny Kandydat to osoba posiadająca doświadczenie w pracy w salonie optycznym. Jeśli masz już doświadczenie na stanowisku menedżerskim, to będzie to dodatkowym atutem. Jeżeli jesteś osobą samodzielną, zorganizowaną i dążąca do celu, zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • rozbudowany program szkoleń sprzedażowych, produktowych i stylizacyjnych,
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny wraz z pakietem sportowym - całość dla Ciebie finansowana przez Medicover,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe),
  • zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover,
  • grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

Poleć Znajomego, Zdobądź Nagrodę!

Chcesz zyskać nawet 2000 zł? Polecaj znajomych do pracy w Medicover i pracuj z osobami, które cenisz i lubisz. Zobacz, jakie to proste:

  • Zarejestruj się lub zaloguj na medicover.sharehire.pl.
  • Pobierz link polecający: Kliknij "Polecaj" i skopiuj swój unikalny link.
  • Wyślij link znajomym: Przekaż link znajomym, którzy szukają pracy.
  • Śledź polecenie: Sprawdź status swojego polecenia w panelu użytkownika.
  • Odbierz nagrodę: Jeśli Twój znajomy zostanie zatrudniony, bonus trafi na Twoje konto!
  • Nie przegap okazji – poleć znajomego już dziś i ciesz się bonusem!

  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Nowoczesne biuro
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)