RV METAL Sp. z o.o.

Operator wypalarki laserowej

  • Opole, opolskie

Operator

Umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma RVMETAL powstała w Polsce w 2007 roku. Jesteśmy firmą zajmującą się głównie kompleksową obróbką metalu w szczególności cięcie laserowe blach i rur oraz gięcie blach.

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie jakości wypalanych elementów;
  • Sortowanie gotowych wyrobów;
  • Zapewnianie ciągłości pracy maszyny;

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne;
  • Znajomość rys. technicznego;
  • Znajomość obsługi komputera;

Oferujemy

  • Praca na 1 lub 2
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych lub weekend;
  • Możliwość udziału w szkoleniach dla operatorów i programistów prowadzonych przez szkoleniowców producenta; maszyn i uzyskania międzynarodowego certyfikatu;
  • Umowa o pracę w formie preferowanej przez pracownika ( B2B, o dzieło, zlecenie , etat );
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość darmowego zakwaterowania w kwaterze typu „akademik”;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Szkolenia stanowiskowe;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi;
  • Świeża kawa z ekspresu/ herbata;
  • Napoje;
  • Parking dla pracowników;
  • Możliwość uzyskania uprawnień;
  • Nagrody za wdrożone pomysły innowacyjne pracowników;
  • Możliwość awansu zawodowego;
  • Administratorem danych osobowych jest RV METAL Sp. z o.o. 45-837 Opole Wspólna 1, NIP: 7542914935. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RV METAL Sp. z o.o. ul. Wspólna 1, 45 - 0837 Opole, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)