Diagnosta / Elektromechanik - Autoryzowany Serwis Iveco Uni-Truck

  • Karpin, mazowieckie pow. wołomiński

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Uni-Truck Sp. z o.o.

Uni-Truck – Autoryzowany Dealer Iveco i Fiat

Rekrutujemy pracowników do naszego nowego obiektu w Karpinie, którego otwarcie zaplanowano na I kwartał 2025 roku. Do momentu uruchomienia nowego obiektu, wszystkie szkolenia i proces wprowadzenia nowych pracowników będą prowadzone w naszym oddziale w Warszawie, przy ulicy Spedycyjnej 11, który znajduje się 35 km od Karpina.

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

-Diagnostyka pojazdów marek IVECO i Fiat - Identyfikowanie problemów technicznych oraz ustalanie skomplikowanych przyczyn awarii za pomocą nowoczesnych narzędzi diagnostycznych.

-Dokonywanie napraw: Wykonywanie wszelkich napraw mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych zgodnie ze standardami marki.

-Aktualizacja oprogramowania: Utrzymywanie najnowszych wersji oprogramowania samochodów i narzędzi diagnostycznych.

-Współpraca z zespołem serwisowym: Ścisła współpraca z mechanikami, doradcami serwisowymi i kierownikiem serwisu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

-Szkolenia: Uczestnictwo w szkoleniach i kursach zapewnianych przez producentów samochodów w celu ciągłego doskonalenia umiejętności i pozostania na bieżąco z najnowszymi technologiami.

Wymagania

Nasze wymagania

-Doświadczenie: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, zwłaszcza w serwisach autoryzowanych Iveco lub w serwisach grupy Stellantis.

-Znajomość diagnostyki: Biegła znajomość diagnostyki komputerowej i obsługi specjalistycznego sprzętu diagnostycznego.

-Wiedza techniczna: Praktyczna znajomość systemów elektrycznych i elektronicznych w pojazdach.

-Umiejętności: Zdolność do pracy pod presją czasu i samodzielnego rozwiązywania problemów.

-Prawo jazdy: Wymagane prawo jazdy kategorii B, kategoria C będzie dodatkowym atutem.

-Cechy osobiste: Dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne warunki pracy w firmie z ponad 27-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym, znanej z dynamicznego rozwoju i silnej pozycji branżowej.

-Zapewniamy szansę na podjęcie interesujących wyzwań zawodowych i rozwój umiejętności dzięki specjalistycznym szkoleniom zgodnym ze standardami marek Iveco i Stellantis.

-Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie, które odzwierciedla umiejętności i doświadczenie kandydata, a także zapewniamy kompleksowe wyposażenie narzędziowe i sprzęt niezbędny do skutecznej pracy.

-Nasi pracownicy korzystają z pakietu prywatnej opieki zdrowotnej i karty Medicover Sport, oferującej dostęp do różnorodnych form aktywności fizycznej.

-Cenimy przyjazną atmosferę pracy i zapewniamy wsparcie ze strony naszego doświadczonego zespołu.

  • Administratorem danych osobowych jest Uni-Truck Sp. z o.o. 65-120 Zielona Góra Al. Zjednoczenia 128, NIP: 9291234953. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uni-Truck Sp. z o.o. 65-120 Zielona Góra Al. Zjednoczenia 128, NIP: 9291234953 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)