Emiwo Żywienie Zwierząt Ostrowski Mazurak SJ.

Specjalista ds. żywienia i sprzedaży pasz dla bydła

  • Umowa o pracę
    5 400-10 000 zł brutto / mies.
  • praca regionalna, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Możliwa praca w delegacjach

Poszukujemy dwóch osób na regiony:

  • Obszar 1 - Siedlce, Węgrów, Łuków, Miedzyrzecz Podlaski, Siemiatycze, Łosice, Mińsk Mazowiecki, Sokołów Podlaski
  • Obszar 2 - Ostrów Mazowiecka, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Ostrołęka, Kolno

Zakres obowiązków

  • szukamy osób do pracy w charakterze doradcy żywieniowego stad mlecznych. Praca polega na przeprowadzaniu audytów Żywieniowych i oferowaniu producentom mleka rozwiązań poprawiających opłacalność produkcji. Rozwiązania te muszą zawierać Produkty Emiwo. Na pierwszy rzut oka wygląda ta praca na pracę sprzedawcy pasz, ale to zbyt ogólne spostrzeżenie.
  • nasi doradcy potrafią oceniać strawność dawek, strukturę TMR, ryzyko hipokalcemii, ketozy, wyliczać i analizować koszty produkcji itp. Wyposażamy ich w profesjonalne narzędzia do pracy i szkolimy. Jeśli lubisz pracę z krowami a jednocześnie nie jesteś negatywnie nastawiona/y do oferowania własnych rozwiązań to jesteś właściwą osobą dla nas.

Wymagania

  • umiejętność przeprowadzania audytów żywieniowych lub chęć rozwoju w tym kierunku
  • zamiłowanie do pracy hodowcami
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku doradcy żywienia bydła lub sprzedawcy pasz (dotyczy również osób niezwiązanych ze sprzedażą pasz, ale chcących zmienić zawód)
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami
  • szczególnie zapraszamy osoby sprzedające pasze w innych firmach
  • wykształcenia wyższe lub średnie; zootechniczne, ogólnorolne lub weterynaryjne
  • bardzo sobie cenimy praktykujących z dużymi zwierzętami techników weterynarii
  • wiedza z paszoznawstwa i żywienia bydła
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży mieszanek mineralnych, aminokwasów i tłuszczy chronionych, białek chronionych i produktów specjalnych dla bydła
  • praktyczna wiedza żywieniowa (np. z rodzinnego gospodarstwa)
  • pracowitość i chęć nauki ciekawego zawodu
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy
  • znajomość ms office
  • mile widziana żyłka handlowca
  • umiejętność liczenia dawek pokarmowych dla bydła
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę ze stałą podstawą wynagrodzenia + premie za wyniki + premie świąteczną + prowizję
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatneg
  • praktyczne i teoretyczne szkolenia, chcemy mieć w firmie fachowców z najwyższej półki
  • dla zdolnych i ambitnych interesująca ścieżka awansu
  • programy do optymalizacji dawek z aminokwasami włącznie, sita kałowe, TMR, pehametr i inne akcesoria niezbędne do kontroli żywienia
  • profesjonalne szkolenie oraz regularne podnoszenia kwalifikacji w zakresie żywienia oraz ekonomii produkcji mleka
  • miłą atmosferę pracy oraz indywidulane traktowanie
  • dla nas każdy pracownik to osoba zasługująca na szacunek i uwagę
  • Administratorem danych osobowych jest Emiwo Żywienie Zwierząt Ostrowski Mazurak SJ. 71-374 Szczecin Majowa 2, NIP: 8522627943. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Emiwo Żywienie Zwierząt Ostrowski Mazurak SJ. 71-374 Szczecin Majowa 2, NIP: 8522627943 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)