• Gdynia, pomorskie

Administrator nieruchomości

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Centrum Administracji i Zarządzania Nieruchomościami Bekazet Sp. z o.o. - Administrator i Zarządca nieruchomości z ponad 20-letnim okresem działalności na rynku poszukuje pracownika na stanowisko Administrator - Zarządca Nieruchomości.

Zakres obowiązków

  • Obsługa powierzonych obiektów w zakresie biezacych spraw
  • Współpraca z podwykonawcami oraz nadzór nad prawidłowością ich pracy
  • Planowanie i organizowanie przeglądów nieruchomości
  • Realizacja zaleceń z przegladów
  • Współpraca z innymi działami w zakresie obsługi nieruchomości
  • Cykliczna kontrola obiektów

Wymagania

  • Summienność w realzaicji zadań
  • Terminowość
  • Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

  • Przyjazne warunki pracy
  • Rozwój poprzez cykliczne szkoleni
  • Administratorem danych osobowych jest CENTRUM ADMINISTRACJI I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI BEKAZET sp. z o.o. 81-364 Gdynia 10-Go Lutego 33, NIP: 5862064963. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CENTRUM ADMINISTRACJI I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI BEKAZET sp. z o.o. 81-364 Gdynia 10-Go Lutego 33, NIP: 5862064963 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni)