• Żywiec, śląskie pow. żywiecki

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Sprzedawca

Autoryzowany Przedstawiciel Plusa i Cyfrowego Polsatu, Gemini Park. Plus i Cyfrowy Polsat to stabilny operator, oferujący pracującym dla niego sprzedawcom pewność zatrudnienia, niezależny, dedykowany tylko dla nich system motywacyjny, umowę o pracę od pierwszego dnia pracy. Sprawdź nasze warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Z uwagi na fakt, że działamy na terenie bielskich galerii pracujemy w oparciu o ustalany dla każdego grafik miesięczny, który pozwala uwzględniać indywidualne preferencje pracowników dotyczące dni i godzin pracy oraz dni wolnych.

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Żywiec, Galeria Lider

Twoje zadania:

  • Obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w Punkcie Sprzedaży;

  • Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego Spółki;

  • Wspieranie bieżących działań sprzedażowych;

  • Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi;

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?

  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?

  • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?

  • Masz wykształcenie min. średnie?

  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny.

Zgłoszenia proszę kierować na adres: plusbielskobiala@gmail.com

Zakres obowiązków

Wymagania

Oferujemy

  • Administratorem danych osobowych jest Firma Handlowa DOBREX 43-300 Bielsko-Biała Leszczyńska 20, NIP: 937-154-63-76. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Handlowa DOBREX 43-300 Bielsko-Biała Leszczyńska 20, NIP: 9371546376 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 24 dni)