REBIS

Agent nieruchomości

  • Umowa zlecenie
    3 000-50 000 zł netto / mies.
  • Kraków, małopolskie

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

    Zapraszamy do Dołączenia do Naszego Zespołu

    Jesteśmy młodym, pełnym entuzjazmu biurem, które nieustannie rozwija się i poszukuje utalentowanych osób, gotowych podjąć wyzwanie współtworzenia naszego sukcesu. Nasza firma, zlokalizowana w samym sercu magicznego Kazimierza w Krakowie, to miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z przyjazną atmosferą i otwartością na nowe pomysły.

    Co mamy do zaoferowania?

    - Lokalizacja: Nasze biuro to nie tylko miejsce pracy - to także inspirująca przestrzeń, w której codzienne wyzwania łączą się z unikalnym klimatem Kazimierza. Praca u nas to nie tylko rozwój zawodowy, ale także możliwość korzystania z uroków jednego z najbardziej fascynujących miejsc w Polsce.

    - Dobre zarobki i rozwój kariery: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, a dla tych najbardziej zdeterminowanych - szybką ścieżkę kariery i atrakcyjne premie. Nasza firma inwestuje w rozwój pracowników, oferując bogaty pakiet szkoleń, dzięki którym zdobędziesz nowe umiejętności i rozwiniesz swój potencjał.

    - Atmosfera pracy: Jesteśmy zespołem pełnym entuzjazmu i pozytywnej energii. Tworzymy miejsce, w którym innowacyjność i współpraca są cenione. Każdy pracownik ma wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej.

    - Wsparcie i opieka: Zapewniamy pełne wdrożenie merytoryczne, stałe wsparcie oraz opiekę dla nowych członków zespołu. Dla nas liczą się nie tylko umiejętności, ale również rozwój osobisty i satysfakcja z wykonywanej pracy.

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    - Pasji do rozwoju zawodowego i chęci zdobycia nowych umiejętności.

    - Pozytywnego podejścia i gotowości do pracy w dynamicznym środowisku.

    - Zdolności do efektywnej współpracy z zespołem.

    Jeżeli czujesz że praca z ludźmi i umiejętność sprzedaży to Twoje mocne strony, chciałbyś przekuć je w konkretny zysk i szlifować na co dzień, to zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

    Zakres obowiązków

    • aktywna sprzedaż i wynajem nieruchomości na terenie Krakowa i okolic
    • doradztwo klientom w zakresie rynku nieruchomości
    • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
    • zarządzanie portfelem nieruchomości i obsługa bieżących klientów
    • współpraca z deweloperami oraz doradcami kredytowymi
    • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami

    Wymagania

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy w zespole
    • doświadczenie w sprzedaży nieruchomości lub w dziedzinie marketingu będzie dodatkowym atutem
    • chęć na poszerzanie swoich kompetencji
    • odpowiedzialność i umiejętność zarządzania czasem
    • samodyscyplina i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
    • sprawna obsłucha komputera i pakietu office
    • wysoka kultura osobista
    • status studenta lub gotowość do założenia działalności gospodarczej

    Oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne oraz premiowe lub podstawowe wynagrodzenie dla osób początkujących
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży nieruchomości
    • pomoc doświadczonych osób z branży i opiekę doświadczonego menadżera
    • pełne wdrożenie do zawodu agenta nieruchomości
    • piękne biuro w samym sercu miasta
    • elastyczny grafik pracy
    • praca stacjonarna lub hybrydowa
    • narzędzia pracy (smartfon służbowy, komputer, aparat, systemy informatyczne itp.)
    • przyjazną atmosferę w zespole
    • szkolenia wewnętrzne oraz możliwość udziału w branżowych szkoleniach i konferencjach
    • szybką możliwość awansu
    • Administratorem Państwa danych osobowych jest Oskar Zapała firma REBIS, ul. Berka Joselewicza 3/9, 31-051 Kraków, NIP: 6821798114. Przetwarzanie danych następuje w celach niezbędnych do prowadzenia działalności pośredniczenia w obrocie nieruchomościami. Dane będą przetwarzane w czasie niezbędnym do realizowania celów oraz zabezpieczenia roszczeń. Podstawą przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. a, b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO. Państwa dane mogą być udostępnione podmiotom zapewniającym sprawne funkcjonowanie działalności gospodarczej administratora. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą też państwo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, jak również wnieść skargę do prezesa UODO.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REBIS 31-051 Kraków Berka Joselewicza 3/9, NIP: 6821798114 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
    Dodana
    Wygasa (za 30 dni)