SGP APT Sp. z o.o.

(WF) ŚRUCIARZ - praca od zaraz

  • Częstochowa, śląskie

Spawacz

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Cześć! Jesteśmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. Od 2006 roku pomagamy ludziom takim jak Ty znaleźć idealne miejsce pracy. Miesięcznie zatrudniamy ponad 3 000 pracowników w Polsce i za granicą, co czyni nas jednym z liderów w branży. Ale to nie liczby nas definiują – to sposób, w jaki dbamy o naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: ŚRUCIARZ

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie stanowiska pracy
  • Obsługa kabiny śrutowniczej oraz sprzętu śrutowniczego
  • Bieżące reagowanie i zgłaszanie odpowiednim funkcjom błędów procesu
  • Bieżąca kontrola stanu używanego sprzętu
  • Wykonywanie zadań zgodnie z procesem technologicznym
  • Wykonywanie innych operacji zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami (np. obsługa robota śrutowniczego, suwnicy, podestów ruchomych i innych)
  • Rejestracja wykonywanych operacji w systemie SAP oraz rejestracja obecności w systemie RCP
  • Zgłaszanie zauważonych niezgodności, nieprawidłowości

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa wiedza z zakresu śrutowania
  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych (można wykonać w 1szym miesiącu pracy – koszt dzielony na agencję i pracownika)
  • Uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego B (można wykonać w 1szym miesiącu pracy – koszt dzielony na agencję i pracownika)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
  • premia do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP APT Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.
  • 2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o.

    Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).
Dodana
Wygasa (za 23 dni)