PMN BOBREK Oddz. BEPIS

Pracownik produkcji

  • Bielsko-Biała, śląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma BEPIS od lat jest sprawdzonym i doświadczonym producentem zbiorników, grzejników oraz elementów instalacji chłodniczych, gazowych i olejowych. W zakres naszej oferty wchodzi szeroka gama produktów z zakresu wszelkiego rodzaju zbiorników przeznaczonych do instalacji wodnych, parowych, sprężonego powietrza, instalacji CO, instalacji chłodniczych, instalacji gazowych i olejowych. Gamę produktów oferowanych przez firmę uzupełniają grzejniki z rur stalowych oraz elementy urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz odpylających.

Firma PMN BOBREK Oddział BEPIS Bielsko-Biała

poszukuje osobę na stanowisko:

POMOCNIK SPAWACZA, ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Bielsko-Biała i wyjazdy

Zakres obowiązków

  • obsługa aparatów spawalniczych (spawanie gazowe i elektryczne), wypalanie, szlifowanie,
  • zwijanie blach, rur i profili, ukosowanie, wiercenie,
  • żłobienie, cięcie na pile taśmowej i tarczowej, obsługa zwijarki,
  • obsługa prasy i gilotyny,
  • prace pomocnicze przy produkcji,
  • prace pomocnicze dla pracowników nadrzędnych stanowiskowo.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,
  • znajomość zagadnień branży spawalniczej lub metalowej,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność przy wykonywaniu wytyczonych zadań,
  • zdolności manualne, dokładność, samokontrola wykonywanych prac, precyzja i estetyka.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie,
  • duże możliwości awansu i rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne narzędzia pracy do realizacji celów, uczestniczenie w różnorodnych projektach.
  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych „BOBREK” Sp.J. Dawid i Paweł Kleszcz, Bronisław Koźbiał 32-661 Bobrek ul. Krakowska 1A, NIP: 5491826024. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o wpisanie na podaniu „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PMN BOBREK Sp.J zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)