Administrator nieruchomości

  • Kraków, małopolskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • obsługa nieruchomości,
  • przyjmowanie zgłoszeń w zakresie zaistniałych awarii oraz usterek wynikających z bieżącej eksploatacji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych,
  • prowadzenie teczek lokali mieszkalnych i lokali użytkowych,
  • kontrola czystości i porządku administrowanych nieruchomości oraz terenów zielonych,
  • sprawowanie nadzoru nad gospodarzami budynków (dozorcami),
  • kontrola usterek tj. oświetlenie klatek schodowych, zamków, drzwi wejściowych do budynku, graffiti itp.,
  • realizacja zadań zleconych,
  • budowanie dobrych relacji z mieszkańcami i firmami współpracującymi,
  • mile widziane doświadczenie w pracy zarządcy nieruchomości ,
  • biegłe poruszanie się w dokumentacji technicznej,
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem budynkami wielolokalowymi,
  • tworzenia zapytań ofertowych, pism urzędowych,
  • obsługa komputera oraz wielofunkcyjnych urządzeń biurowych,
  • obsługa poczty elektronicznej, pakietu biurowego, edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego.

Wymagania

Wykształcenie:

Wykształcenie min. średnie.

Wymagane cechy charakteru:

Kompetencje organizacyjne, sumienność, systematyczność, rzetelność, cierpliwość, wyrozumiałość, opanowanie, zaradność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, stałe godziny pracy.

  • Obowiązek informacyjny w procesie rekrutacji
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik, Os. Na Stoku 32 A, Kraków, email: hutnik@smhutnik.krakow.pl
    2. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 RODO.
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres maksymalnie 4 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
    4. Ma Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do własnych danych osobowych, prawo żądania sprostowania tych danych, które są nieprawidłowe, prawo do usunięcia danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pan/Pani również prawo do bycia zawiadomionym o naruszeniu ochrony Pani/Pana danych osobowych, jeżeli powoduje to wysokie ryzyko naruszenia Pani/Pana praw lub wolności. Wymienione uprawnienia będą realizowane w zgodzie z wymogami prawa, w tym przepisami RODO, przy czym zawsze będziemy musieli uwzględnić również uprawnienia i obowiązki spoczywające na Administratorze.
    5. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, który ma charakter niezależny i który monitoruje stosowanie przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych w celu ochrony Pani/Pana podstawowych praw i wolności w związku z przetwarzaniem oraz ułatwianiem swobodnego przepływu danych osobowych w Unii Europejskiej.
    6. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów leżących poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
    7. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "HUTNIK" 31-706 Kraków os. Na Stoku 32 A, NIP: 6750006139 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni)