Randstad Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. Controllingu Finansowego z j. angielskim i niemieckim

  • Niepołomice, małopolskie pow. wielicki

Specjalista ds. finansów

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Controllingu Finansowego z j. angielskim i niemieckim.

Lokalizacja: Niepołomice

Zakres obowiązków

  • optymalizacja procesów i zadań,
  • współpraca z działami operacyjnymi spółki oraz grupy,
  • ciągła analiza i ocena kluczowych wskaźników wydajności (koszty fabryczne, koszty transportu,
    personel, marża, wynik operacyjny itp.),
  • identyfikacje odchyleń i planowanie kroków w celu podjęcia działań naprawczych,
  • wsparcie i weryfikacja planowania budżetu rocznego/wieloletniego i prognoz (koszty ogólne,
    rachunek zysków i strat z działalności operacyjnej), w tym przydział i wewnętrzna alokacja kosztów,
  • raportowanie do działów fachowych, by Kierownictwo i Centrala Grupy były zawsze dobrze
    poinformowane, zwłaszcza w ramach miesięcznych sprawozdań finansowych,
  • standaryzacja planowania zysków i marż oraz optymalizacja w ramach sieci zakładów w celu
    zapewnienia płynnych i zintegrowanych procesów finansowych,
  • tworzenie Business Cases i monitorowanie rentowności obecnych i przyszłych projektów poprzez
    ciągłą ocenę szans i zagrożeń, aby zapewnić osiągnięcie wyznaczonych celów,
  • przygotowywanie analiz i ocena scenariuszy, które zapewniają niezbędną przejrzystość dla dobrze
    uzasadnionych decyzji zarządczych,
  • gotowość do podróży służbowych do innych oddziałów MAN w Polsce, w Niemczech i/lub innych
    krajów,
  • inne bieżące zadaniach Działu Controlling.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym, techniczno-ekonomicznym,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • doświadczenie zawodowe w zakresie controllingu zakładowego,
  • znajomość modułu SAP/R3 FI/CO, Microsoft Office, Power BI,
  • praca w interdyscyplinarnym zespole w różnych lokalizacjach lub w strukturze macierzowej,
  • umiejętności analityczne, inicjatywa w działaniu oraz praca zespołowa,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność, komunikatywność,
  • elastyczność, otwartość na nowe zadania,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z SAP Analytics Cloud, Jedox i/lub Cataligent.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
  • współuczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • hybrydowy model pracy (2 dni pracy w biurze w tygodniu),
  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej,
  • dofinansowanie do nauki języków,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do posiłków.

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)