Szkoła Języków Obcych Enjoy

Nauczyciel / lektor języka angielskiego

  • Umowa zlecenie
    60-90 zł netto / godz.
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Szkoła Języków Obcych Enjoy jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się szkołą językową dla dzieci. Powstała w 2009 roku i do dnia dzisiejszego wykorzystuje naturalną aktywność i ciekawość świata dziecka w zajęciach językowych.

Enjoy to przede wszystkim ludzie z pasją i zgrany zespół. Wspólnie pracujemy nad jakością zajęć, przekazujemy sobie wiedzę, pomysły oraz doświadczenia. Do grona naszych lektorów trafiają najlepsi z najlepszych, bo dziecko to najbardziej wymagający uczeń.

Poszukujemy kreatywnych i zaangażowanych lektorów języka angielskiego do pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym. Praca polega na prowadzeniu zajęć w różnych filiach naszej szkoły językowej na terenie Warszawy w godzinach 13-19.00.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie lekcji języka angielskiego dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym
  • Przygotowywanie materiałów dydaktycznych dostosowanych do potrzeb grupy wiekowej
  • Organizacja zajęć w różnych lokalizacjach na terenie Warszawy
  • Monitorowanie postępów uczniów
  • Dbanie o pozytywną atmosferę na zajęciach i motywowanie uczniów do nauki

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego (preferowane certyfikaty CELTA, TESOL, CAE lub podobne)
  • Umiejętność kreatywnego i angażującego prowadzenia zajęć
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w wybranych lokalizacjach w Warszawie
  • Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność pracy z dziećmi

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się szkole językowej
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole
  • Wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu autorskich programów nauczania
  • Atrakcyjne materiały dydaktyczne

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Lektor Języka Angielskiego - Warszawa”.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy przyjazne i inspirujące miejsce do nauki dla dzieci!

  • Administratorem danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych Enjoy 04-549 Warszawa Korkowa 163a lok 173, NIP: 9522017369. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkoła Języków Obcych Enjoy 04-549 Warszawa Korkowa 163a lok 173, NIP: 9522017369 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)