• Umowa o pracę
    6 000-8 000 zł brutto / mies.
  • Wilamowice, śląskie pow. bielski

Frezer

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Operator Maszyn CNC - Frezer

Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania swoją działalność rozpoczął w 2000 roku. Od początku swojego istnienia firma zajmuje się budową maszyn oraz świadczy usługi precyzyjnej obróbki mechanicznej: frezowanie, toczenie oraz usług ślusarskich, spawania TIG oraz MIG/MAG. Stosujemy nowoczesne technologie. Korzystamy zarówno z maszyn konwencjonalnych, jak i obrabiarek sterowanych numerycznych. Zdobyte doświadczenie na przestrzeni 24 lat istnienia i doświadczona kadra pracownicza gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Miejsce pracy w siedzibie firmy:

Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania
43-330 Stara Wieś, ul. Działkowa 7

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa i programowanie obrabiarek CNC (Heidenhain, Haas), zapewniająca wysoką precyzję i jakość wytwarzanych elementów,
  • Realizacja zadań zgodnie z projektami technicznymi, z dbałością o detale i zgodność z wymaganiami,
  • Aktywna współpraca z zespołem technologów i programistów w celu optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Dbanie o porządek i utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku operatora frezera CNC.
  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane techniczne,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego oraz zasad skrawania,
  • Doświadczenie w posługiwaniu się przyrządami pomiarowymi,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Wysoka dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z możliwością długoterminowej współpracy.
  • Pracę w systemie dwuzmianowym, w dynamicznym i wspierającym zespole.
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i doskonalenie umiejętności.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz zaangażowania w pracę.
  • Nowoczesne zaplecze techniczne oraz przyjazne środowisko pracy, gdzie cenimy innowacyjność i zaangażowanie.

Jeśli jesteś osobą, która spełnia powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@budowamaszyn.ig.pl. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Administratorem danych osobowych jest: Zakład Budowy Maszyn i Systemów , Sterowania Kuczmierczyk Mariusz , Stara Wieś ul. Działkowa 7 , 43-330 Wilamowice, NIP: 9372311994 Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Zakład Budowy Maszyn i Systemów , Sterowania Kuczmierczyk Mariusz , Stara Wieś ul. Działkowa 7 , 43-330 Wilamowice, NIP: 9372311994 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)