• Wilamowice, śląskie pow. bielski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracownik produkcji - operator maszyn

Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania rozpoczął swoją działalność w 2000 roku, koncentrując się na budowie maszyn oraz precyzyjnej obróbce mechanicznej. Nasze usługi obejmują frezowanie, toczenie, ślusarstwo, a także spawanie metodami TIG oraz MIG/MAG. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, zarówno maszyn konwencjonalnych, jak i obrabiarek CNC, jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produkty. Nasze 24-letnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra zapewniają precyzję i niezawodność we wszystkich realizowanych projektach.

Ponadto, drugim filarem naszej działalności jest produkcja profili z tworzyw sztucznych, w której specjalizujemy się od wielu lat. Wytwarzamy wysokiej jakości profile oraz oprzyrządowanie do procesu wytłaczania, korzystając z zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Nasze nieustanne dążenie do doskonalenia oraz rozwój technologiczny pozwala nam sukcesywnie powiększać grono zadowolonych klientów. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w produkcji komponentów z tworzyw sztucznych, jesteśmy uznanym i solidnym partnerem na rynku. Nasza firma stawia na jakość, precyzję oraz zrozumienie potrzeb klienta, co przekłada się na oferowanie rozwiązań spełniających najwyższe standardy branżowe.

Miejsce pracy w siedzibie firmy:

Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania
43-330 Stara Wieś, ul. Działkowa 7

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Uzbrojenie maszyny do produkcji,
  • Kontrola i dbanie o wysoką jakość produktów,
  • Dbanie o porządek i utrzymanie czystości na stanowisku pracy,
  • Pakowanie i naklejanie etykiet,
  • Obsługa młynów do cięcia profili

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym,
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane uprawnienie do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w systemie trzyzmianowym, w dynamicznym i wspierającym zespole,
  • Wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Jeśli jesteś osobą, która spełnia powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@budowamaszyn.ig.pl. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Administratorem danych osobowych jest: Zakład Budowy Maszyn i Systemów , Sterowania Kuczmierczyk Mariusz , Stara Wieś ul. Działkowa 7 , 43-330 Wilamowice, NIP: 9372311994 Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Zakład Budowy Maszyn i Systemów , Sterowania Kuczmierczyk Mariusz , Stara Wieś ul. Działkowa 7 , 43-330 Wilamowice, NIP: 9372311994 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)