• Łódź, łódzkie

Cieśla

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Możliwa praca na terenie całego województwa

Możliwa praca w delegacjach

Cieśla

Firma Labor Development SP. Z O.O. to projekt pasjonatów, którzy od 2009 roku działają w branży budowlanej.

Połączenie doświadczenia stworzyło firmę, która specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Działamy na terenie całego kraju zyskując uznanie i zaufanie wśród naszych Klientów i partnerów biznesowych.

Realizujemy obiekty budowlane jako generalny wykonawca oraz świadczymy usługi w budownictwie.

U podstaw naszej działalności leży wsparcie uczestników rynku nieruchomości w trakcie planowania i realizacji inwestycji. Nawiązując przez wiele lat współpracę z licznymi biurami projektowymi, firmami specjalistycznymi i specjalistami, umożliwiając tym samym realizację zadań inwestycyjnych z zakresu:

• Budownictwo mieszkaniowe

• Budynków i obiektów przemysłowych

• Budynków użyteczności publicznej

• Usługi w budownictwie

Naszym celem jest dostarczenie inwestorom wszelkich niezbędnych informacji do podjęcia właściwych decyzji inwestycyjnych, wypracowanie optymalnych rozwiązań oraz doradztwo i pomoc w realizacji przedsięwzięcia. Do realizowanych zadań podchodzimy indywidualnie, nasza kadra wspólnie z projektantami szuka najlepszego sposobu na przeprowadzenie powierzonego zadania z zachowaniem wymogów przepisów prawa oraz spełnieniem oczekiwań Inwestora.

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym oraz narzędziowym, a także doświadczoną kadrą, z którą jesteśmy w stanie realizować powierzone zadania, zachowując najwyższe standardy pracy, bezpieczeństwa i terminowości.

FIRMA LABOR zatrudni cieśli szalunkowych.

Zakres obowiązków

Wykonywanie prac ciesielskich.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na budowie,

-zaangażowanie w wykonywaną pracę

-chęć rozwoju i zwiększania kompetencji -umiejętność pracy w zespole

-umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz -przejrzyste warunki zatrudnienia

-pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem

-zakwaterowanie i dojazdy na budowę

-pewne płace (możliwość zaliczek cotygodniowych).

  • Klauzula informacyjna z art. 13 RODO Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: 1. Administratorem danych osobowych pracowników wykonawcy w zakresie imię i nazwisko, dane teleadresowe jest Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie. 2. Z inspektorem Danych Osobowych w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie można się skontaktować pod adresem e-mail: rdlp@warszawa.lasy.gov.pl; 3. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 lit. b RODO w celu zawarcia i wykonania umowy. 4. Odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja w celu prowadzenia obowiązków kontrolnych zgodnie z przepisami prawa. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji umowy oraz w celu archiwizacji przez okres wynikający z jednolitego rzeczowego wykazu akt uzgodnionym z Archiwum Państwowym. 6. Obowiązek podania danych osobowych bezpośrednio dotyczących pracowników firmy jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy. 7. W odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO. 8. Osoba wskazana w pkt. 1 posiada: - na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych jej dotyczących; - na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania danych osobowych; - na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO*; - prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy RODO; 9. Nie przysługuje osobie wskazanej w pkt. 1: - w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; - prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; - na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 lit. b RODO.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza postanowienia ustawy o służbie cywilnej i kodeks pracy, zawartych w złożonej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)