Specjalista do spraw obsługi klienta / Internal sales specialist

Klient portalu
  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze specjalisty ds relacji z klientem.

Zakres obowiązków

Głównym obowiązkiem kandydata będzie obsługa bieżących potrzeb klienta w zakresie:

  • zapytań ofertowych,
  • przekazywania oczekiwanych przez klienta informacji technicznych
  • obsługi zamówień
  • poszukiwania nowych szans sprzedażowych wg przyjętego w firmie klucza,

Wymagania

  • znajomość obsługi Microsoft Excel lub Google Sheets
  • systematyczność

Dodatkowym atutem będzie jedno lub kilka z poniższych

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • podstawowa obsługa AutoCAD
  • zaawansowana obsługa Excela
  • znajomość ERP Sage Symfonia Handel
  • znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego
  • doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

Wynagrodzenie negocjowalne w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Miejsce pracy w niewielkim biurowcu w centrum Katowic z miejscem parkingowym.

Zapewniamy stanowisko pracy w klimatyzowanym biurze, w kilkuosobowym zespole.

  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)