Bergman Deutschland

Elektronik / Mechatronik (Utrzymanie Ruchu)

  • Niemcy zagranica

Mechatronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca za granicą ze wsparciem w relokacji

BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika.

Ihr Spezialist im Fachkräftebereich!

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w sektorze motoryzacyjnym, jednego z największych producentów kutych i obrabianych maszynowo komponentów stalowych i aluminiowych – poszukujemy osób na stanowisko:

Elektronik / Mechatronik

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych (maszyn do formowania, podajników, robotów) poprzez regularne przeglądy, konserwację, nowe uruchomienia oraz naprawy
  • Diagnozowanie i usuwanie pojawiających się na bieżąco awarii elektrycznych
  • Optymalizacja pracy maszyn we współpracy z zespołem produkcji
  • Modyfikacje i modernizacje maszyn i urządzeń
  • Współpraca przy programowaniu maszyn oraz realizacji projektów z zakresu utrzymania ruchu

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Wykształcenie min. zawodowe z jednego z obszarów: elektryka, elektronika, mechatronika, automatyka przemysłowa, elektrotechnika
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1) – warunek konieczny
  • Znajomość sterowników PLC (mile widziane doświadczenie ze sterownikami Siemens, Beckhoff, ABB, Fanuc)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Monachium w Niemczech

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
  • Pracę bezpośrednio u naszego Klienta – globalnego partnera przemysłu motoryzacyjnego
  • Wsparcie w procesie relokacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odzwierciedlające doświadczenie pracownika
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny
  • 30 dni urlopu
  • Dodatek do codziennych kosztów dojazdu, pracowniczy program emerytalny oraz dodatkowe ubezpieczenie od wypadków, opieka nad dziećmi w czasie wakacji
  • Centrum zdrowia z lekarzami zakładowymi i siłownią, kursy zdrowotne, dotowane kantyny pracownicze, leasing rowerów
  • Kursy językowe, szkolenia międzykulturowe oraz szeroka oferta szkoleniowa w celu doskonalenia kompetencji zawodowych
  • Odzież roboczą oraz wyposażenie ochronne
  • Imprezy pracownicze, turnieje sportowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informacja na temat administratora danych znajduje się w linku aplikacyjnym.
  • Informacja o przetwarzaniu danych znajduje się w linku aplikacyjnym.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)