NMC Polska Sp. z o.o

Mł. specjalista ds. obsługi klienta z j.angielskim

  • Zabrze, śląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

NMC Polska jest częścią Grupy NMC wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych

NMC Polska powstała w 1998 roku w Zabrzu i od tego czasu systematycznie się rozwija, w 2018 roku Zarząd NMC zdecydował o rozbudowie zakładu w zabrzańskiej KSSE.

Miejsce pracy: Zabrze, strefa ekonomiczna

nmc Polska jest częścią Grupy nmc, wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych. Jesteśmy jedną z topowych firm proponujących optymalne rozwiązania w sektorze przemysłu tworzyw sztucznych.

Rozwijamy nasz dział obsługi klienta, poszukujemy do współpracy kandydatów na stanowisko: Mł. Specjalista ds. obsługi klienta

Zakres obowiązków

  • Mailowa obsługa klientów w j.angielskim – posprzedażowa
  • Udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez Klientów
  • Dbałość o budowanie i utrzymanie dobrych relacji
  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień w programie SAP
  • Nadzór nad sprawnym przepływem dokumentów w firmie
  • Współpraca z wewnętrznymi działami: magazyn, logistyka, dział sprzedaży

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Duża chęć i motywacja do uczenia się
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Dobra obsługa komputera: pakiet Ms Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym etacie bezpośrednio pod firmą
  • Stałe godziny pracy 8-16.30 (przerwa 30 minut), pon-piątek
  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Zabrzu
  • Pracę na długie lata - już po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony
  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia
  • Administratorem danych osobowych jest NMC Polska Sp. z o.o. 41-807 Zabrze Ul. Pyskowicka 15, NIP: 6312187483. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NMC Polska Sp. z o.o. 41-807 Zabrze Ul. Pyskowicka 15, NIP: 6312187483 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)