NMC Polska Sp. z o.o

Pracownik produkcji

  • Zabrze, śląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

NMC Polska jest częścią Grupy NMC wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych

NMC Polska powstała w 1998 roku w Zabrzu i od tego czasu systematycznie się rozwija, w 2018 roku Zarząd NMC zdecydował o rozbudowie zakładu w zabrzańskiej KSSE.

Miejsce pracy: Zabrze, strefa ekonomiczna

nmc Polska jest częścią Grupy nmc wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych. Oddział w Zabrzu produkuje izolacje ze spienionego polietylenu oraz kauczuku. Jesteśmy na ul. Pyskowickiej 15, Zabrze Grzybowice/Mikulczyce strefa ekonomiczna.

Poszukujemy:

Kontroler/Kontrolerka Jakości

Zakres obowiązków

  • Kontrola jakości wyrobów gotowych (otuliny na rury, profile, maty itp.) zgodnie z planem/siatką kontroli wg ustalonego standardu

  • Kontrola wyrobu gotowego na zgodność z wymaganiami produktowymi oraz z wymaganiami klientów/ zgodność z normami

  • Nadzór nad materiałem niezgodnym oraz zarządzanie powstałymi niezgodnymi

  • Współpraca z innymi działami w całej organizacji w celu zapewnienia wymaganej jakości procesu i produktu

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania

  • Praktyczna umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych, suwmiarki, mikrometr, czujnik zegarowy/cyfrowy – pracownik jest odpowiedzialny za weryfikację jakości produktu

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • Obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytu produktu i/lub procesu będzie dodatkową zaletą

  • Otwartość na zmiany i ciągłe doskonalenie

  • Proaktywna postawa - zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków, zaangażowanie w proces produkcyjny

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.

Oferujemy

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie

  • Pracę na długie lata - już po 4 miesiącach umowa na czas nieokreślony

  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne); ubezpieczenie grupowe

  • Premię frekwencyjną - jesteś w pracy zgodnie ze swoim grafikiem otrzymasz dodatek

  • Bardzo duże możliwości rozwoju w strukturach firmy - bazujemy na rekrutacjach wewnętrznych

  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia przez doświadczonego pracownika

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu europejskim, lidera na rynku polskim w swojej branży

  • Administratorem danych osobowych jest NMC Polska Sp. z o.o. 41-807 Zabrze Ul. Pyskowicka 15, NIP: 6312187483. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NMC Polska Sp. z o.o. 41-807 Zabrze Ul. Pyskowicka 15, NIP: 6312187483 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)