Cititravel Polska Sp.z o.o

Specjalista ds. sprzedaży

  • Nysa, opolskie pow. nyski

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Franczyza

Praca od zaraz

Cititravel Sp. z o.o. od ponad 20 lat z sukcesem prowadzi salony franczyzowe TUI w Polsce.
Do nowo otwieranego biura TUI w Nysie poszukujemy Specjalisty ds. Turystyki.
Naszą firmę wyróżniają zbudowane trwałe relacje z Pracownikami i Klientami.

Jeśli turystyka jest Twoją pasją, posiadasz wiedzę i doświadczenie w branży turystycznej, to dołącz do naszego zespołu.

Jeśli chcesz rozwijać się w renomowanej i stabilnej firmie zapraszamy do aplikowania.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: klaudia.latosi@cititravel.pl
Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.09.2024

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów.
  • Doradztwo w wyborze ofert turystycznych.
  • Realizacja rezerwacji oraz sprzedaż wycieczek i usług dodatkowych.
  • Aktywne budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami.
  • Promowanie oferty biura w social mediach (Facebook, Instagram).

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w biurze podróży.
  • Znajomość systemów rezerwacyjnych Irys Plus, WD.
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania relacji.
  • Znajomość popularnych regionów turystycznych
  • Wykształcenie wyższe lub średnie w kierunku Turystyki, Geografii.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Przejrzysty system wynagrodzenia (część stała, prowizja oraz premie).
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wyjazdy studyjne.
  • Zniżki na prywatne wyjazdy turystyczne.
  • Możliwość awansu.
  • Administratorem danych osobowych jest Cititravel Polska Sp.z o.o 61-664 Poznań Słowiańska 38B, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cititravel Polska Sp.z o.o 61-664 Poznań Słowiańska 38B, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)