e-work HR Company Poland

Pracownik Magazynu

  • Umowa o pracę tymczasową
    4 900-5 300 zł brutto / mies.
  • Brzeziny, łódzkie pow. brzeziński

Magazynier

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Dla naszego Klienta - jednej z największych firm oferujących usługi dystrybucji krajowej i międzynarodowej oraz kompleksowe usługi logistyczne - poszukujemy kilku pracowników na stanowisko:

Lokalizacja: Smolice, Stryków (woj. Łódzkie)

Zakres obowiązków

· Obsługa wózka unoszącego,

· Kompletacja towaru przy użyciu skanera,

· Załadunek/Rozładunek przy użyciu transportu ręcznego,

· Wsparcie pozostałych procesów magazynowych

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
  • Aktualne badania sanepid,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Znajomość j. polskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na Magazynie
  • Umiejętność obsługi skanery

Oferujemy

· Praca po 8h 3 zmiany od Poniedziałku do Piątku

· Możliwość pracy dodatkowo w sobotę,

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· Dodatkowy bonus pieniężny za polecenie pracowników (200,00 zł netto)

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest e-work HR Company Poland Sp. z o.o. 90-318 Łódź, ul. Sienkiewicza 82/84, NIP: 7262395049. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

    Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/
  • 1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)
    2) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.
    3) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)