• Bielsko-Biała, śląskie

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Endox Polska Sp. z o. o. powstała w 2009r. a jej współzałożycielem jest niemiecka firma Endox Feinwerktechnik GmbH (www.endox-technik.de).

Jesteśmy producentem wysokiej jakości narzędzi endoskopowych. Oferujemy zarówno produkty standardowe jak i te pod indywidualne rozwiązania. Nasza produkcja oparta jest przede wszystkim na wysoce wykwalifikowanym personelu, nowoczesnych technologiach oraz wysokogatunkowych materiałach tj. stal szlachetna i nitinol.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie maszyn i urzadzeń
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej 2D i 3D
  • Zamawianie elementów według przygotowanej dokumentacji technicznej
  • Montaż i uruchamienie
  • Tworzenie instrukcji obsługi
  • Szkolenie pracowników
  • Kontrola i nadzór nad maszynami i oprzyrządowaniem
  • Udoskonalanie maszyn, urządzeń i porcesów produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku mechanicznym lub pokrewnym
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość programu SolidWorks
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Zmysł techniczny
  • Duża dokładność podczas pracy - szukamy osoby dbającej o szczegóły!!!
  • Dobra znajomośc języka obcego: angielski lub niemiecki

  • (nie jest wymagane) Dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania sterowników PLC / C++ / Arduino

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnie działającej firmie
  • Możliwość kompleksowego tworzenia i realizacji autorskich projektów
  • Możliwość wyjazdu na szkolenia
  • Praca w kilamtyzowanych pomieszczeniach o wysokim standardzie higienicznym
  • Administratorem danych osobowych jest Endox Polska Sp. z o. o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 365, NIP: 5472114475. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Endox Polska Sp. z o. o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 365, NIP: 5472114475 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)