Hutchinson Polska Zakład Łódź 2

Młodszy Specjalista ds. dokumentacji technicznej

  • Łódź, łódzkie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Hutchinson Poland jest międzynarodową firmą, należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 35 tys. pracowników w 95 fabrykach w 25 krajach.

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Niciarnianej 49D, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu lotniczego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie i tłumaczenie dokumentacji technicznej dotyczącą nowej produkcji
  • Edytowanie i przygotowanie dokumentacji produktu we współpracy z zespołem technicznym
  • Uczestniczy w procesie transferu i tworzeniu nowych projektów.
  • Aktualizacja wszystkich etapów produkcji na podstawie ustaleń z działem Technicznym
  • Wsparcie w realizacji zakupów artykułów, spożywczych i biurowych
  • Wsparcie w procesie rekrutacyjnym anglojęzycznych pracowników produkcji

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego i angielskiego w mowie i w piśmie -warunek konieczny
  • Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne)
  • Znajomość Pakietu MS Office,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych projektów
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów pod presją czasu
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Zdobycie doświadczenia w środowisku związanym z przemysłem motoryzacyjnym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do programu Medicover Sport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do kolonii dla dzieci, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki, karty przedpłacone z okazji Świąt)
  • Premię za polecenia nowych pracowników
  • Duży parking dla pracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta MultiSport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Pakiet socjalny
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
    Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych które zostały zebrane w związku z realizacją łączącej nas umowy zlecenia/umowy o dzieło jest Hutchinson Poland Sp. z o. o. (ul. KS. PRAŁATA STANISŁAWA SŁONKI, nr 20A, 34-300 Żywiec) - dalej: HUTCHINSON.
    Ponadto, informujemy, że:
    1. Dane osobowe będą przetwarzane przez HUTCHINSON w celach:
    o zawarcia i realizacji łączącej nas umowy zlecenia/umowy o dzieło (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. b RODO - niezbędność do zawarcia i wykonywania umowy);
    o wypełnienia naszych obowiązków prawnych wynikających z przepisów o ubezpieczeniu społecznym, ubezpieczeniu zdrowotnym, podatkach, rachunkowości bądź innych przepisów szczególnych (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. c RODO - wypełnienie obowiązku prawnego),
    o realizowania naszych prawnie uzasadnionych interesów, którymi są: zapewnianie bezpieczeństwa na terenie należącym do nas oraz zapewnienie ochrony informacji których ujawnienie mogłoby narazić nas na szkodę, realizowane np. poprzez monitoring oraz kontrolę dostępu; ustalanie lub dochodzenie roszczeń cywilnoprawnych, a także obrona przed takimi roszczeniami (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. f RODO - prawnie uzasadnione interesy).
    2. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres realizacji umowy zlecenia/umowy o dzieło oraz do czasu upływu terminu przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z umowy, jak również do momentu wygaśnięcia obowiązków przechowywania danych wynikających z przepisów szczególnych. Dane osobowe zgromadzone przy użyciu monitoringu wizyjnego będą przechowywane przez okres nieprzekraczający 3 miesięcy.
    3. W HUTCHINSON wyznaczono Inspektora Ochrony Danych z którym możesz kontaktować się drogą mailową na adres: iod@hutchinson.com.
    4. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (jeżeli podstawą ich przetwarzania nie jest obowiązek prawny), ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych ze względu na Twoją szczególną sytuację (w przypadkach, kiedy przetwarzamy Twoje dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu), a także prawo do przenoszenia danych (tylko co do tych danych, które przetwarzamy na podstawie zawartej z Tobą umowy lub na podstawie Twojej zgody).
    5. Odbiorcami danych są: nasi dostawcy, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. usługi IT (dostawca serwera, podmioty świadczące usługi wsparcia technicznego dla oprogramowania w którym przechowywane są dane osobowe), usługi ochrony osób i mienia; firmy kurierskie i operatorzy pocztowi.
    6. Będziemy również przekazywać Twoje dane naszym kontrahentom (usługodawcom, klientom) w związku z wykonywaniem przez Ciebie obowiązków powierzonych w ramach realizacji umowy zlecenia. Ponadto odbiorcami Twoich danych mogą być organy ścigania i organy państwowe (np. ZUS, urzędy skarbowe), gdy wynika to z obowiązujących przepisów prawa.
    7. Dodatkowo, przysługuje Ci prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.
    8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a skutkiem ich niepodania będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy cywilnoprawnej.
  • Zebrane dane osobowe są przetwarzane, za co odpowiedzialna jest spółka Hutchinson Group, która publikuje ofertę na portalu dla kandydatów w celu odpowiedzi na Państwa zgłoszenie oraz zaproponowania Państwu innych ofert, które mogą Państwa zainteresować, jeśli wyrazili Państwo na to zgodę. Pola obowiązkowe do wypełnienia są oznaczone gwiazdką. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Państwa zgoda, którą mogą Państwo wycofać w dowolnym momencie, bez uszczerbku dla wcześniejszych operacji przetwarzania. Dane osobowe są zastrzeżone do użytku grupy HUTCHINSON i mogą być przekazywane wyłącznie spółkom grupy HUTCHINSON (transfer danych nadzorowany przez BCRs grupy Hutchinson). Zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym danych osobowych (GDPR), mają Państwo prawo do dostępu, sprostowania i usunięcia swoich danych osobowych, jak również prawo do sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Mogą Państwo zażądać ujawnienia swoich danych osobowych i mają Państwo prawo do określenia wytycznych dotyczących postępowania z Państwa danymi osobowymi po Państwa śmierci. Możesz również zażądać przeniesienia swoich danych, jak również ograniczenia ich przetwarzania, i/lub złożyć skargę do lokalnego organu (CNIL we Francji). Możesz skorzystać ze swoich praw i zapytać nas o przetwarzanie swoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod następującym adresem e-mail: data.protection@hutchinson.com. Aby dowiedzieć się więcej, można zapoznać się z polityką prywatności na stronie https://hutchinson.sharepoint.com/.
Dodana
Wygasa (za 23 dni)