Pracownik biurowy

  • Umowa o pracę
    3 000-4 000 zł netto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Poszukujemy odpowiedzialnej i zorganizowanej osoby na stanowisko Pracownika Biura. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne i organizacyjne w codziennych funkcjach biura.

Zakres obowiązków

Obsługa korespondencji oraz dokumentacji biurowej

Organizacja spotkań, konferencji oraz wyjazdów służbowych

Kontakt z dostawcami oraz zamawianie materiałów biurowych

Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów i prezentacji

Prowadzenie ewidencji i archiwizacja dokumentów

Obsługa telefoniczna oraz mailowa biura

Nadzór nad obiegiem informacji i dokumentów w firmie
Zarządzanie kalendarzem i planowanie spotkań dla kadry zarządzającej
Wprowadzanie danych do systemu komputerowego i ich aktualizacja
Wsparcie w zadaniach księgowych, takich jak wstępne księgowanie faktur i przygotowywanie dokumentacji do księgowości
Prowadzenie elektronicznej i papierowej archiwizacji dokumentów

Wymagania

    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
    • Komunikatywność, sumienność i dokładność
    • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Administratorem danych osobowych jest Reviart 48-300 Nysa Złotogłowice 136, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Reviart 48-300 Nysa Złotogłowice 136, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)