• Łódź, łódzkie

Kurier

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Elastyczny grafik - dostosowany do Twoich potrzeb
  • Praca w przyjaznym zespole
  • Wsparcie na każdym etapie pracy

Zapewniamy stabilne zatrudnienie od zaraz.

Jak aplikować?

Zadzwoń pod numer 731-787-888 lub wyślij SMS o treści „KURIER”. Nie czekaj – dołącz do naszego zespołu już dziś!

Zakres obowiązków

  • Dostarczanie przesyłek
  • Obsługa skanera
  • Budowanie dobrych relacji z klientami

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód osobowy (zaciemnione tylne szyby + alarm) lub możliwość korzystania z firmowego pojazdu
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie od poniedziałku do piątku
  • Wybór formy zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę
  • Możliwość pracy na pełny etat lub niepełny etatdostosujemy się do Twoich preferencji
  • Praca na terenie Łodzi i okolic – trasa dopasowana do miejsca zamieszkania
  • Wynagrodzenie od ilości dostarczonych paczek
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.” Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

Dodana
Wygasa (za 29 dni)