Segula Technologies Poland

Konstruktor Mechanik

  • Tychy, śląskie

Konstruktor

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

 SEGULA Technologies to międzynarodowa grupa inżynieryjna, współpracująca z klientami ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych: motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, morskiego, farmaceutycznego, energetycznego i petrochemicznego. Obecna w ponad 30 krajach, w ponad 140 oddziałach na całym świecie, skutecznie wspiera klientów wysokimi umiejętnościami swoich 10 000 wykwalifikowanych pracowników.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie, konstruowanie i integracja mechaniczna komponentów w branży pojazdów szynowych i/lub użytkowych (np. konstrukcja stalowa/aluminiowa, wyłożenia wnętrza, integracja komponentów wewnętrznych i zewnętrznych);
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w tym: koncepcji, modeli 3D, rysunków 2D (z włączeniem eBOM);
  • Rozwiązywanie problemów technicznych przy uwzględnieniu aspektów funkcjonalności, masy, kinematyki, możliwości technologicznych;
  • Tworzenie dokumentacji opisowych i specyfikacji technicznych dla zakupowych komponentów;
  • Bieżąca współpraca z klientem i dostawcami;
  • Udział i wsparcie w przeglądach projektów;
  • Współpraca z innymi działami w zakresie projektowym.

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne) lub status studenta ostatniego roku;
  • Znajomość programów CAD - preferowana Catia V5, znajomość innych programów CAD będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania;
  • Znajomość metod obliczeń wytrzymałościowych będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych związanych z projektowaniem maszyn i urządzeń;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowość do rozwoju i szkoleń również w innych jednostkach Grupy SEGULA;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub B2B;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach- również za granicą;
  • Przyjazna kadra menadżerska i wsparcie zespołu;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia i opieki medycznej;
  • Spotkania integracyjne;
  • Fantastyczna atmosfera..
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Segula Technologies Poland 80-309 Gdańsk Al. Grunwaldzka 472B, NIP: 5842773142. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Segula Technologies Poland 80-309 Gdańsk Al. Grunwaldzka 472B, NIP: 5842773142 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)