Lidl Polska sp. z o. o.

Pracownik/Pracowniczka Magazynu - Kompletacja Towaru, ul. Metalowa 12

  • Stargard, zachodniopomorskie pow. stargardzki

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników. Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zrównoważony rozwój

W Lidlu dbamy o nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko realizując działania w ramach 6 tematów: ochrona klimatu, poszanowanie bioróżnorodności, ochrona zasobów naturalnych, uczciwe działanie, promocja zdrowia i angażowanie w dialog.

Sprawdź, co dokładnie robimy: kimjestesmy.lidl.pl/zrownowazony-rozwoj

Zakres obowiązków

  • Weryfikacja i sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym w procesie przyjęcia i wysyłki towaru

  • Przygotowywanie i realizacja zamówień sklepowych

  • Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie

  • Dbałość o swoje stanowisko i miejsce pracy

  • Udział w inwentaryzacjach

Wymagania

  • Odpowiedzialność i dokładność

  • Zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany u umowie wzrost wynagrodzenia

  • Praca na jedną zmianę

  • Bezpłatne obiady dla pracowników

  • Darmową kawę i herbatę oraz codzienną degustację warzyw i owoców

  • Opiekę fizjoterapeuty

  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:

  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • karta MultiSport

  • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora

  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Karta MultiSport
  • Owoce w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest Lidl sp. z o.o. sp. k. 62-080 Tarnowo Podgórne ul. Poznańska 48, NIP: 7811897358. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lidl sp. z o.o. sp. k. 62-080 Tarnowo Podgórne ul. Poznańska 48, NIP: 7811897358 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)