APC TEMPUS A SP. Z O.O. SP. KOM.

Doradca ds. Obsługi Klienta (NIE SPRZEDAŻ)

  • Umowa o pracę
    4 700-5 600 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników dla międzynarodowej firmy kurierskiej:

Stanowisko: Doradca ds. Obsługi Klienta (NIE SPRZEDAŻ)

Miejsce pracy: Łódź- Targowa

Zakres obowiązków

  • Telefoniczna/mailowa obsługa zapytań przychodzących (NIE SPRZEDAŻ)
  • Rejestrowanie i procesowanie zgłoszeń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Aktywne informowanie klienta o bieżącym statusie prowadzonej sprawy
  • Dbanie o utrzymanie najwyższej satysfakcji Klienta
  • Tworzenie zestawień, raportów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta minimum 1 rok
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Czas pracy w okresie 7:00-18:00 po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie 4700zł BRUTTO + do 20% premii
  • Praca stacjonarna
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie i możliwość awansu
  • Dwutygodniowe wewnętrzne szkolenie wdrażające
  • Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.” Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

Dodana
Wygasa (za 29 dni)