Młodszy Operator Produkcyjny

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Bez doświadczenia

Firma BENETT PEOPLE jest doświadczonym partnerem w branży usług pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji masowych na stanowiska niższego i średniego szczebla, rekrutacji specjalistów i kadry managerskiej oraz obsługi kadrowo-płacowej pracowników.

Lokalizacja miejsca pracy: Białołęka

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z wytycznymi firmy
  • Barwienie szkieł okularowych zgodnie z ich przeznaczeniem
  • Prace manualne m.in. montaż drobnych elementów
  • Kontrola jakości wytwarzanych produktów

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą:

  • Dyspozycyjną do pracy w systemie 3-zmianowym (6:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30)
  • Posiadającą zdolności manualne i nie boisz się pracy fizycznej
  • Zaangażowaną i sumienną
  • Która odnajduje się w pracy indywidualnej jak i zespołowe

Aplikuj i dołącz do zespołu, który ceni sobie długofalową współprace w przyjaznej atmosferze.

Nie wymagamy doświadczenia. Dzięki wykwalifikowanym trenerom, płynnie zostaniesz wdrożona/y w swoje obowiązki.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie miesięczne 6700 zł brutto
  • 13-te wynagrodzenie oraz dodatek stażowy
  • Kartę sportową oraz prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość polecenia pracy swojemu znajomemu
  • Paczki świąteczne oraz zniżki pracownicze na produkty

  • Administratorem danych osobowych jest BenettPeople Sp. z o.o. 01-858 Warszawa ul. gen. K.S. Rudnickiego 1/U2, NIP: 7010279148. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BenettPeople Sp. z o.o. 01-858 Warszawa ul. gen. K.S. Rudnickiego 1/U2, NIP: 7010279148 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)