• Umowa o pracę
    4 000-5 000 zł brutto / mies.
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Pracownik fizyczny na warsztacie w Piasecznie

Firma UGOS zajmująca się produkcją separatorów, osadników i pompowni, zatrudni pracownika na warsztat w Piasecznie.

Praca na warsztacie tworzyw sztucznych i elementów stalowych obejmuje cięcie, składanie, zgrzewanie elementów, czasami z dojazdem do klienta. Narzędzia wykorzystywane przy pracy to elektronarzędzia.

Zakres obowiązków

  • Cięcie, składanie, zgrzewanie elementów
  • Sporadycznie dojazd do klienta

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Odpowiedzialność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Stałe, pewne wynagrodzenie realizowane w terminie
  • Administratorem danych osobowych jest UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 02-809 Warszawa Mysikrólika 2A, NIP: 9512398134. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 02-809 Warszawa Mysikrólika 2A, NIP: 9512398134 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)