• Umowa o pracę
    5 000-10 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Pracownik biurowy ds. techniczno-handlowych

UGOS Ochrona Środowiska Sp.z o.o. Sp.K. to firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją oraz sprzedażą separatorów, osadników i pompowni.

Jesteśmy zgranym zespołem, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia wysoką jakość świadczonych usług, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy ds. techniczno-handlowych (praca stacjonarna)

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert handlowych w zakresie ochrony środowiska,

  • utrzymywanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami firmy,

  • pozyskiwanie nowych klientów (wykonawcy, biura projektowe, kosztorysanci, inwestorzy) oraz budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami,

  • prowadzenie prezentacji i rozmów handlowych,

  • negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z klientami,

  • współpraca z zarządem firmy i innymi działami firmy

  • sporadyczne delegacje, wyjazdy służbowe do klientów, udział w targach branżowych.

Wymagania

  • Komunikatywność, otwartość, sumienność
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (praca na pełen etat)
  • Obsługa narzędzi pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa w działaniu, operatywność, samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języków obcych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Stałe, pewne wynagrodzenie realizowane w terminie
  • Administratorem danych osobowych jest UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 02-809 Warszawa Mysikrólika 2A, NIP: 9512398134. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 02-809 Warszawa Mysikrólika 2A, NIP: 9512398134 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)