KREBO Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży

  • Kraków, małopolskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Producent wyrobów pończoszniczych firma Krebo Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gromadzkiej 101 w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko: " Pracownik Działu Sprzedaży".

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie zamówień
  • sporządzanie zleceń produkcyjnych
  • tworzenie ofert oraz negocjacje ich warunków
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • codzienna współpraca z różnymi działami w firmie
  • przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej i księgowej ( faktury, dokumenty dostawy )
  • obsługa dotychczasowych klientów detalicznych i hurtowych
  • budowanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • wprowadzanie do sprzedaży nowych produktów oraz pozyskiwanie wiedzy o potrzebach rynku
  • dbanie o przepływ informacji handlowej pomiędzy firmą a klientami

Wymagania

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży/ obsłudze klienta
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (Outlook, Exel, Word)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, odpowiedzialność i samodzielność działania
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
  • gotowość do wyjazdów służbowych do klientów
  • znajomość branży odzieżowej mile widziana

Oferujemy

  • umowę o pracę na cały etat
  • praca od poniedziałku do piątku w godz: 8:00 - 16:00
  • możliwość pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Krebo Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gromadzkiej 101 w Krakowie. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na dane stanowisko.

    CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 2 miesięcy na potrzeby rekrutacji. Po tym okresie są usuwane a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krebo Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Gromadzkiej 101, zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji na stanowisko " Pracownik ds. Sprzedaży"
Dodana
Wygasa (za 23 dni)