• Umowa o pracę
    5 000-6 000 zł netto / mies.
  • Kraków, małopolskie

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Koordynator Podróży

Memories Vacations jest firmą touroperatorską z siedzibą w Krakowie, wyspecjalizowaną w organizacji ekskluzywnych podróży egzotycznych „szytych na miarę”. Działając na rynku od 2014 roku, firma zdobyła grono zadowolonych i wiernych Klientów oraz ogromny know-how w zakresie organizacji podróży dla klientów indywidualnych oraz firm.

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, zrób dwie rzeczy:
1. kliknij w poniższy link i odpowiedz na jedno pytanie :)

Formularz TUTAJ
2. Dodaj CV klikając w pomarańczowy przycisk APLIKUJ

Zakres obowiązków

  • Redagowanie szczegółowych programów podróży opisujących przebieg wyprawy egzotycznej „krok po kroku”.
  • Odprawa online na loty międzynarodowe dokonywana w imieniu klientów.
  • Przeprowadzanie zgłoszenia do ubezpieczenia podróżnego.
  • Asystowanie w procesach wizowych.
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów i faktur przysyłanych przez kontrahentów.
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z kontrahentami w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących świadczeń zarezerwowanych dla podróżujących klientów.
  • Redagowanie informacji przewodnikowych dotyczących miejsc objętych programem podróży oraz opisów hoteli, itp.
  • Bieżąca pomoc zespołowi sprzedażowemu (np. wyszukiwanie informacji dotyczących destynacji/hoteli).

Wymagania

  • Zaangażowanie, sumienność i ponadprzeciętne „oko do szczegółów”.
  • Umiejętność poprawnego redagowania tekstów w języku polskim (komunikacja mailowa, opisywanie ofert podróży, wzbogacanie zawartości strony internetowej).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (sprawna komunikacja mailowa i telefoniczna z kontrahentami z całego świata).
  • Wysoka kultura osobista.
  • Biegła znajomość obsługi komputera (Microsoft Office).

Mile widziane

  • Zainteresowanie podróżami, doświadczenie podróżnicze.

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie touroperatorskiej, cieszącej się ugruntowaną pozycją na rynku podróży luksusowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji i zainteresowań.
  • Doświadczenie w pracy z wymagającym Klientem nabywającym prestiżowy produkt.
  • Doświadczenie w pracy z kontrahentami z kilku kontynentów.
  • Towarzystwo zgranego, miłego i profesjonalnego zespołu.
  • Podróże inspekcyjne do egzotycznych krajów.
  • Administratorem danych osobowych jest Memories Vacations Sp. z o.o. Sp. k. 31-039 Kraków ul. Józefa Dietla, 60/1, NIP: 6762473645. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Memories Vacations Sp. z o.o. Sp. k. 31-039 Kraków ul. Józefa Dietla, 60/1, NIP: 6762473645 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)