Nauczyciel wychowania przedszkolnego

  • Umowa o pracę
    5 000-6 500 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka Małe Orły

Niepubliczne przedszkole Akademia Przedszkolaka Małe Orły poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego z uprawnieniami bądź w trakcie zdobywania. Jeżeli jesteś osobą uśmiechnietą, kreatywną, potrafiącą współpracować w zespole dołącz do Nas.

Zakres obowiązków

  • Sprawowanie opieki nad dziećmi
  • Planowanie i organizacja pracy dydaktyczno-wychowawczej
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z rodzicami

Wymagania

  • Wykształcenie pedagogiczne - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna,

  • Komunikatywność i umiejętność zespołowego działania,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Czas pracy – do ustalenia, w zależności od dyspozycyjności
  • Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka Małe Orły 91-117 Łódź Klaretyńska 9, NIP: 7691962738. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka Małe Orły 91-117 Łódź Klaretyńska 9, NIP: 7691962738 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 23 dni)