• Białe Błota, kujawsko-pomorskie pow. bydgoski

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Witaj w świecie Starej Mydlarni – miejsca, gdzie tradycja spotyka się z naturą, aby tworzyć kosmetyki, które nie tylko pielęgnują, ale i zachwycają. Nasza podróż rozpoczęła się w 2001 roku w malowniczej bydgoskiej starówce, gdzie otworzyliśmy nasz pierwszy sklep. Od tamtej pory, z pasją i zaangażowaniem, rozwijamy naszą markę, aby dostarczać produkty, które są synonimem jakości i naturalności. Jako lider polskiego rynku ekokosmetyków, jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów zdobywają uznanie zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Nasze ręcznie wytwarzane mydła, aromatyczne produkty do kąpieli, a także cała gama kosmetyków do domowego spa, to wynik połączenia rzemiosła z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie kosmetologii. W Starej Mydlarni wierzymy, że natura dostarcza najlepszych składników, dlatego nasze formuły opierają się na roślinnych ekstraktach i naturalnych olejkach. Każdy produkt jest dokładnie testowany w naszym nowoczesnym laboratorium, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność. Dzięki temu, klienci mogą cieszyć się kosmetykami, które są nie tylko przyjemne w użyciu, ale także przyjazne dla skóry. Nasza obecność na rynkach zagranicznych, takich jak Francja, Kuwejt, Bahrain, Rumunia, czy Azerbejdżan, świadczy o międzynarodowym uznaniu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Z kolei w Polsce, nasze produkty są dostępne w sieci sklepów franczyzowych oraz w renomowanych drogeriach, co pozwala nam utrzymać silną pozycję na rynku. W Starej Mydlarni każdy kosmetyk ma swoją historię. To opowieść o miłości do natury, o sztuce tworzenia i o zobowiązaniu do oferowania produktów, które sprawiają, że codzienna pielęgnacja staje się rytuałem piękna i relaksu. Zapraszamy Cię do doświadczenia tej historii na własnej skórze. Odkryj naszą pasję i pozwól sobie na chwilę przyjemności z produktami Starej Mydlarni.

Zakres obowiązków

  • Planowanie, realizacja i koordynacja działań marketingowych firmy
  • Prowadzenie działań i komunikacji w kanałach social media
  • Bieżące opracowywanie postów
  • Tworzenie materiałów marketingowych, opracowywanie i redagowanie tekstów
  • Planowanie i przygotowywanie kampanii online
  • Bieżąca analiza i monitoring rynku, wydarzeń branżowych i działań konkurencyjnych
  • Dbanie o spójność działań marketingowych
  • Ocena skuteczności akcji marketingowych

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, branża kosmetyczna mile widziana
  • Znajomość narzędzi marketingowych i nowoczesnych kanałów komunikacji, w tym marketingu internetowego i mediów społecznościowych
  • Znajomość Google Analytics oraz zagadnień SEM i SEO
  • Umiejętność tworzenia i redagowania tekstów o charakterze marketingowym
  • Otwarta głowa, komunikatywność, kreatywność, inicjowanie własnych działań
  • Samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów
  • Otwartość na nowe wyzwania i zmieniające się trendy w świecie marketingu
  • Swoboda występowania przed kamerą

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (do wyboru)
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia z wynagrodzeniem uzależnionym od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji lidera
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
  • Brak dress code`u
  • Współpracę ze Specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • Rabat pracowniczy na produkty firmowe
  • Administratorem danych osobowych jest STARA MYDLARNIA Natural Cosmetics Sp. z o.o. 00-193 Warszawa Stawki 2A/1, NIP: 5252693270. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STARA MYDLARNIA Natural Cosmetics Sp. z o.o. 00-193 Warszawa Stawki 2A/1, NIP: 5252693270 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)