WATERGROUP Sp. z o.o.

Monter wodomierzy

  • Umowa o pracę
    4 500-6 000 zł netto / mies.
  • Tychy, śląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Watergroup Sp. z o.o posiada wieloletnie doświadczenie w branży urządzeń pomiarowych. Głównie specjalizuje się w profesjonalnej wymianie wodomierzy i ciepłomierzy.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie takiego poziomu usług, aby każda jednostka zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami i rozliczaniem mediów mogła podejmować świadome decyzje odnośnie wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Zakres obowiązków

  • montaż, wymiana oraz serwis urządzeń pomiarowych (wodomierze, liczniki ciepła) w budynkach mieszkalnych i domkach jednorodzinnych
  • przeprowadzanie kontroli zamontowanych urządzeń
  • odczyt urządzeń pomiarowych drogą radiową
  • inwentaryzacja urządzeń i materiałów pobranych na cele wykonywanych zadań

Wymagania

  • mile widziana wiedza techniczna w zakresie instalacji wod.-kan.
  • gotowość do wykonywania pracy wg ustalonych harmonogramów
  • chęć uczenia się
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność
  • intuicyjną łatwość w posługiwaniu się telefonem czy tabletem (zaczytywanie aplikacji)
  • prawo jazdy kat. B -warunek konieczny
  • rzetelność, punktualność, terminowość

Oferujemy

  • kompleksowe szkolenie przez pierwsze dwa tygodnie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca na terenie Tychy i okolice (+/- 35 km)
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne 4500 – 6000 netto + premie uznaniowe
  • samochód firmowy, narzędzia (w tym Smartphone) i materiały niezbędne do realizacji zadań służbowych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • praca od poniedziałku do piątku.
  • stała praca oraz pewne zarobki
  • Administratorem danych osobowych jest WATERGROUP Sp. z o.o. 43-100 Tychy ul. Nad Jeziorem 85, NIP: 677 23 72 012. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WATERGROUP Sp. z o.o. 43-100 Tychy ul. Nad Jeziorem 85, NIP: 677 23 72 012 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)