Inspektor Jakości (produkcja elektryczna)

  • Gościcino, pomorskie pow. wejherowski

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Promeco Group - Jesteśmy producentem wysokiej jakości systemów i usług elektromechanicznych dla wiodących marek. Z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku pozostajemy firmą rodzinną. Naszym priorytetem jest najwyższa jakości zadowolenie klienta. Nasze jednostki działają w Finlandii i Polsce.

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby, która dołączy do naszego zespołu w roli: Inspektor jakości – dział elektryczny Dołącz do naszego zespołu w Polsce (Gościcino) i doświadcz kultury pracy skoncentrowanej na pracowniku! Czy szukasz środowiska pracy, gdzie Twoje pomysły są cenione, Twój rozwój jest wspierany, a Twój głos jest słyszany? Nie szukaj dalej! Jesteśmy firmą, która zobowiązuje się do zapewnienia kultury pracy skoncentrowanej na pracowniku, priorytetowo traktującą Twój rozwój zawodowy.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie inspekcji wejściowej komponentów elektrycznych
  • Nadzorowanie statusu jakościowego wyrobów w czasie produkcji
  • Udział w procesach jakościowych (m.in. analiza przyczyn powstawania błędów, akcje korygujące i zapobiegawcze, ciągłe doskonalenie)
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej dotyczącej problemów jakościowych (w tym błędy w dokumentacji, zapytania techniczne)
  • Analiza nowych rewizji do bieżących projektów
  • Przygotowanie produktów do wykonania pomiarów
  • Wykonywanie inspekcji elektrycznych
  • Planowanie i przeprowadzanie testów funkcjonalnych w porozumieniu z klientem
  • Końcowa kontrola jakości produktu, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami (normy, procedury, instrukcje)
  • Tworzenie i archiwizacja dokumentacji pomiarowych
  • Prowadzenie statystyk jakościowych
  • Wykonywanie pomiarów okresowych dla elektronarzędzi, zaciskarek, maszyn i oświetlenia

Wymagania

• Uprawnienia SEP grupa G1 do 1kV w zakresie eksploatacji (E) i dozoru (D) uprawniające do wykonywania pomiarów

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży produkcji maszyn przemysłowych

• Doświadczenie w wykonywaniu pomiarów i inspekcji elektrycznych

• Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

• Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, zorientowanie na detale

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w sektorach morskim, energetycznym, kolejowym i maszyn przemysłowych
  • Środowisko współpracy: wspieramy kulturę, która sprzyja współpracy, pracy zespołowej i otwartej komunikacji. Twoje sugestie i pomysły będą docenione
  • Równowaga między pracą a życiem prywatnym: Rozumiemy znaczenie utrzymania zdrowej równowagi między pracą a życiem prywatnym. Nasze elastyczne formy pracy umożliwiają efektywne zarządzanie zobowiązaniami zawodowymi i osobistymi
  • Kultura inkluzji: Przyjmujemy różnorodność i dążymy do stworzenia środowiska pracy, w którym każdy czuje się ceniony i szanowany. Cieszymy się z indywidualnych różnic i promujemy równość szans dla wszystkich
  • Dobrostan: Twój dobrostan ma dla nas znaczenie. Promujemy zdrowe i pozytywne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacyjnych
  • Udział w tworzeniu standardów wewnątrz organizacji
  • Możliwość rozwijania umiejętności języka technicznego
  • Pakiet benefitów
  • Administratorem danych osobowych jest Promeco Sp. z o.o. 84-241 Gościcino ul.Klimka 10, NIP: 5882214176. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Promeco Sp. z o.o. 84-241 Gościcino ul.Klimka 10, NIP: 5882214176 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)