Magazynier - kompletacja i pakowanie paczek

  • Umowa zlecenie
    33-34 zł brutto / godz.
  • Opole, opolskie

Magazynier

Umowa zlecenie

Część etatu

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Firma z branży IT oraz zabawek szuka osoby na stanowisko:

Obsługa zamówień + Pakowanie paczek

Zatrudnię osobę do obsługi zamówień oraz pakowania paczek w sklepie internetowym. Praca odbywa się w bardzo dobrych warunkach. Paczki są małe i lekkie.

Jesteśmy polskim sklepem internetowym z 5 letnim stażem. Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w pracy przy sklepie internetowym lub w firmie o podobnym charakterze.

Biuro znajduje się w okolicy przystanku MZK "Marka Z Jemielnicy - Walecki"

Zakres obowiązków

  • przygotowanie zamówień z systemu sklepu internetowego
  • realizacja zamówień - zbieranie produktów i pakowanie paczek (paczki są lekkie, czasami może zdarzyć się cięższa niż 1kg)
  • weryfikacja i rozkładanie dostaw
  • przygotowywanie stanowiska do pracy tj. składanie pudełek i utrzymywanie porządku przy wykonywanej pracy
  • przyjmowanie przesyłek od kurierów
  • wydawanie przesyłek kurierom
  • obsługa zwrotów oraz reklamacji
  • dodawanie nowych produktów do systemu sprzedażowego

Wymagania

  • znajomości podstawowej obsługi komputera
  • dokładności i skrupulatności przy pakowaniu
  • sprawności manualnej
  • wysokiej kultury osobistej
  • mile widziany student wieczorowy lub zaoczny

Oferujemy

  • umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy (ważne, żeby spakować każdego dnia wszystkie dostępne paczki, aktualnie zajmuje to od 3 do 4 godzin, a także wydać te przesyłki kurierom)
  • z czasem możliwość zwiększenia ilości godzin pracy
  • Administratorem danych osobowych jest GraKam Małgorzata Graczyk 46-053 Dębie Wiejska 4, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GraKam Małgorzata Graczyk 46-053 Dębie Wiejska 4, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)