REYNAERS ALUMINIUM SP. Z O.O

Pracownik produkcji

  • Żabia Wola, mazowieckie pow. grodziski

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Kim jesteśmy? Reynaers Aluminium jest wiodącym europejskim dostawcą z siedzibą główną w Belgii, innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów aluminiowych do okien, drzwi, systemów przesuwnych i fasad.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Operator Linii

Miejsce pracy: Przeszkoda, gmina Żabia Wola (nowo wybudowany zakład).

Firma Reynaers Aluminium przez ponad 30 lat miała swoją siedzibę w Piasecznie. Obecnie, znajdujemy się: Ul. Inwestycyjna 142, 96 - 321 Przeszkoda, gmina Żabia Wola.

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie profili do produkcji,

  • Przygotowanie towaru do lakierowania zgodnie z wytycznymi,

  • Kontrola jakościowa i selekcja pakowanych profili,

  • Obsługa i konserwacja powierzonego sprzętu,

  • Przygotowanie towaru do lakierowania zgodnie z otrzymanym planem lakierowania.

  • Praca na dwie zmiany z uwzględnieniem --> grafik I (06:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00). Dodatkowo w zależności od zapotrzebowania (grafik II 09:00 -17:00 i 17:00 - 01:00

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Dyspozycyjność do pracy w godzinach --> grafik I (06:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00). Dodatkowo w zależności od zapotrzebowania (grafik II 09:00 -17:00 i 17:00 - 01:00)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane,

  • Staranność i dokładność w działaniu,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę,

  • pracę w nowo wybudowanym zakładzie,

  • stałe wynagrodzenie + premię miesięczną + premię absencyjną,

  • miesięczne dofinansowanie do posiłków dla pracownika,

  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i korzystne warunki dla członków rodziny,

  • korzystanie z karty MultiSport na preferencyjnych warunkach,

  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do wakacji dla dzieci pracownika, dofinansowanie do kina/teatru, dofinansowanie do Świąt, paczki świąteczne),

  • program rekomendacji pracowników,

  • parking dla pracowników,

  • udogodnienia dla rowerzystów.

  • Administratorem podanych danych jest Reynaers Aluminium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Inwestycyjna 142, Przeszkoda, 96-321 Żabia Wola

    Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dodatkowo dane będą przetwarzane na podstawie podjęcia działań przed zawarciem umowy dokonywanych z inicjatywy kandydata (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także realizacji przepisów prawa, w tym art. 221 Kodeksu pracy w związku z art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

    W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych, przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania tej zgody bez wpływu na ważność wcześniejszego przetwarzania danych.

    Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji. Dane mogą być ujawniane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Spółki, a także świadczącym usługi hostingu.
    Dane nie będą przetwarzane dłużej niż przez okres 1 roku od złożenia CV, chyba że przed tym terminem zostanie przez Panią/Pana wycofana zgoda na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku przekonania, że Pani/Pana dane osobowe
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Reynaers Aluminium Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Inwestycyjna 142, Przeszkoda, 96-321 Żabia Wola

    dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”
Dodana
Wygasa (za 29 dni)