• Umowa o pracę
    5 500-5 500 zł netto / mies.
  • Wilkowice, śląskie pow. bielski

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Przedszkole MĄDRA SÓWKA w Wilkowicach zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego, praca na cały etat (7 godzin dydaktycznych) dziennie.

Oferujemy pracę docelowo na czas nieokreślony, wynagrodzenie 5 500,00 zł netto (na rękę). Dodatkowo kilka razy w roku są przyznawane premie.

Zakres obowiązków

  • Odkrywanie świata razem z dziećmi i pokazywanie im, że nauka to czysta frajda
  • Tworzenie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery, w której każde dziecko czuje się wyjątkowe
  • Prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania
  • Rozwijanie zainteresowań dzieci
  • Aktywny udział w życiu przedszkola

Wymagania

  • Ukończone studia uprawniające do prowadzenia zajęć w przedszkolu,
  • Książeczka sanepidowska,
  • Kreatywność w organizowaniu zajęć dla dzieci,
  • Otwartość na rozwój zawodowy

Oferujemy

  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku posiadania kwalifikacji do nauczania języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie kilka razy w roku
  • Radosną atmosferę pracy, w której każdy dzień to nowa przygoda
  • Możliwość realizacji swoich pomysłów na zajęcia i aktywności dla dzieci
  • Rozwój zawodowy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Administratorem danych osobowych jest NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MĄDRA SÓWKA s.c. ANNA ROKOWSKA, KATARZYNA KAROLINI 43-365 Wilkowice ŻYWIECKA 89, NIP: 9372678246. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MĄDRA SÓWKA s.c. ANNA ROKOWSKA, KATARZYNA KAROLINI 43-365 Wilkowice ŻYWIECKA 89, NIP: 9372678246 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)