MK Interim Sp. z o.o.

Magazynier / Magazynierka w hurtowni farmaceutycznej

  • Poznań, wielkopolskie

Magazynier

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Bez doświadczenia

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Oferta pracy skierowana dla kobiet i mężczyzn.

Praca tylko w pełnym wymiarze godzin. System zmian: 6:00/14:00 - przez pierwszy tydzień. Następnie tylko zmiany 14:00/22:00 - 22:00/6:00 - (tydzień na tydzień). Niedziela maksymalnie dwa dyżury na godzinę 19:00.

Stawka godzinowa: 28,10zł brutto/h dzień

Umowa zlecenie przez 3 miesiące, następnie możliwość podjęcia pracy na umowę o pracę lub kontynuacja umowy zlecenie. Do wyboru.

Zabierz ze sobą znajomego i pracujcie razem.

Lokalizacja: Żerniki ul. Składowa

Zakres obowiązków

  • praca za pomocą skanera naręcznego lub kontrola jakości przy komputerze.

Wymagania

  • dobry wzrok;
  • komunikatywny język polski (mowa).

Oferujemy

  • pełne przeszkolenie;
  • WAŻNE - dowóz pracowniczy po odbyciu tygodniowego szkolenie na godzinę 6:00. (Przez pełny tydzień musimy sami zorganizować dojazd do pracy, następnie zostaniemy przypisani do zmiany oraz darmowego transportu do miejsca pracy). Około 50km od Gniezna.

Zapraszamy do kontaktu w godz. 9-16

  • Administratorem danych osobowych jest MK Interim Sp. z o.o. 01-793 Warszawa ul. Rydygiera 11/220, NIP: 5252546209. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MK Interim Sp. z o.o. 01-793 Warszawa ul. Rydygiera 11/220, NIP: 5252546209 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)