ASISTWORK

Pracownik produkcji

  • Wrocław, dolnośląskie

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Wrocław, Psie Pole

Zakres obowiązków

  • Praca przy samodzielnym stanowisku lub praca przy linii produkcyjnej,
  • Montaż półproduktów i wyrobów gotowych,
  • Produkcja komponentów,
  • Praca z narzędziami tj. wkrętarka, śrubokręt, taśma klejąca,
  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Wizualna kontrola jakości.

Wymagania

  • Wynagrodzenie podstawowe 27,5 zł brutto
  • Premię frekwencyjną 200 zł brutto,
  • Premię jakościową do 825 zł brutto,
  • Bonus za pracę w sobotę w wysokości 150 zł za każdy dzień,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe),
  • Opiekę koordynator w miejscu pracy,
  • Możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę,
  • Darmowy parking pod zakładem pracy,
  • Kantyna z ciepłymi obiadami i przekąskami, automaty z przekąskami, dostęp do wody, kawy i herbaty.

Oferujemy

  • Zdolności manualne,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Asistwork Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzka 244 51-131 Wrocław. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ASISTWORK Sp. z o.o. 51-131 Wrocław ul. ŻMIGRODZKA 244, NIP: 8952023981 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)