• Umowa o pracę
    7 000-10 000 zł netto / mies.
  • Lubliniec, śląskie pow. lubliniecki

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Obecnie do zakładu w Lublińcu poszukujemy zaangażowanego profesjonalisty z pasją na stanowisko:

Automatyk Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór techniczny nad utrzymaniem ruchu w zakresie instalacji automatyki;
  • Analiza programów PLC i wprowadzanie zmian;
  • Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych;
  • Udział w nowych uruchomieniach;
  • Bieżące diagnozowanie i naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Koordynowanie prac serwisów zewnętrznych;
  • Ścisła współpraca z mechanikami i elektrykami w celu właściwej diagnozy i szybkiego usuwania awarii.

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku, w systemie 3 tygodnie pierwsza zmiana, 1 tydzień druga zmiana;
  • Wykształcenie techniczne min. średnie (mile widziane kierunki: automatyka, elektronika, robotyka, mechatronika lub pokrewne);
  • Znajomość sterowników PLC z rodziny Siemens, ABB lub inne;
  • Znajomość systemów HMI/SCADA;
  • Wytrwałość, zaangażowanie i dyspozycyjność;
  • Dobra znajomość schematów elektrycznych i rysunku technicznego;
  • Wykształcenie średnie techniczne (profil elektronika, automatyka);
  • Uprawnień SEP do 1kV;
  • Umiejętność parametryzowania falowników;
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office AutoCad, );
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu automatyki, pneumatyki i/lub elektryki.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Turbomachinery Engineering Service Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Kontakt z unikatową technologią;
  • Możliwość realizacji własnych projektów / pomysłów;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Pakiet ubezpieczeń pracowniczych;
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Administratorem danych osobowych jest TURBOMACHINERY ENGINEERING SERVICE sp. z o.o. 44-100 Gliwice Zwycięstwa 14, NIP: 6312714267. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TURBOMACHINERY ENGINEERING SERVICE sp. z o.o. 44-100 Gliwice Zwycięstwa 14, NIP: 6312714267 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)