• Bielsko-Biała, śląskie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Niepubliczne Placówki Oświatowe JONATAN

Podążamy za dzieckiem wspierając je w trudnej wędrówce edukacyjnej.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jonatan poszukuje energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Pomocy Nauczyciela. Jeśli lubisz pracować z dziećmi, jesteś cierpliwy/a i masz chęć wspierać nauczycieli oraz uczniów w codziennych zadaniach, to oferta dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • Pomoc nauczycielowi w organizowaniu zajęć i dbaniu o porządek w klasie
  • Wspieranie uczniów w trakcie lekcji i zajęć dodatkowych
  • Przygotowywanie materiałów edukacyjnych
  • Asystowanie w monitorowaniu postępów uczniów
  • Pomoc w organizacji wycieczek i wydarzeń szkolnych
  • Współpraca z rodzicami oraz innymi pracownikami szkoły

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki (mile widziani również studenci ostatniego roku)
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Cierpliwość, empatia i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Placówka Oświatowa Jonatan s.c. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  • Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Placówka Oświatowa Jonatan s.c. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”
Dodana
Wygasa (za 13 dni)