Grupa Inbud Bielsko

KOORDYNATOR ROBÓT SANITARNYCH

  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier

Kontrakt b2b

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Grupa INBUD BIELSKO jest Generalnym Wykonawcą obiektów przemysłowych oraz deweloperem mieszkaniowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Analiza i weryfikacja otrzymanych do wyceny projektów w zakresie instalacji sanitarnych;
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do firm podwykonawczych oraz dostawców urządzeń;
  • Przygotowanie wycen i analiza otrzymanych ofert;
  • Wyszukiwanie i weryfikacja wycen dostaw materiałów i usług instalacyjnych;
  • Doradzanie w sprawie wyboru materiałów, systemów budowlanych, proponowanie rozwiązań technicznych;
  • Uzgodnienie z kierownikiem budowy sposobu realizacji robót, organizacja prac na budowie;
  • Nadzór i koordynacja prac na budowie w porozumieniu z kierownikiem budowy, ustalanie kolejności i terminów wykonania robót;
  • Sporządzanie harmonogramów prac i raportów z realizacji;
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom;
  • Prowadzenie dokumentacji robót i jej dystrybucja;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania materiałowego, przygotowywanie zamówień;
  • Uczestnictwo w wyborze dostawców i podwykonawców;
  • Wyszukiwanie i weryfikacja wycen dostaw materiałów i usług budowlanych;
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym;
  • Ścisła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
  • Umiejętność sporządzania wycen w zakresie instalacji sanitarnych dla realizacji obiektów przemysłowych;
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej pod kątem optymalizacji kosztów prac;
  • Umiejętność obsługi komputera (w zakresie obsługi oprogramowania MS Office, CAD, NORMA PRO);
  • Sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat.B;
  • Pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań.

Oferujemy

  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • Możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania uprawnień;
  • Pracę w dynamicznym, zgranym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i otwartość na różne formy współpracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest P.B. INBUD BIELSKO Sp. z o.o. Sp.k. 43-300 Bielsko-Biała ul. Piekarska 57, NIP: 937 266 49 42. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: P.B. INBUD BIELSKO Sp. z o.o. Sp.k., , ul. Piekarska 57, , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 937 266 49 42zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)