• Warszawa, mazowieckie

Inżynier budowy

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Inżynier budowy - praca stacjonarna

Firma Abakon Budowa Domów od 2002r. buduje domy z ekologicznych i trwałych prefabrykatów keramzytowych. Działamy na terenie całego kraju i poza jego granicami. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika do działu wykonawczego.

INŻYNIER BUDOWY - praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • Kontakt z Inwestorem
  • Przygotowanie rysunków wykonawczych
  • Zamawianie materiałów na budowę
  • Współpraca z firmami wykonawczymi
  • Kontrola i nadzór nad postępem prac oraz ich jakością
  • Wykonywanie obmiaru i przedmiaru robót budowlanych
  • Współpraca z biurem projektowym
  • Wspomaganie kierownika budowy

Wymagania

  • Ukończone studia kierunkowe lub w trakcie
  • Znajomość programu Auto-Cad
  • Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność działania pod presją czasu, orientacja na ciągły rozwój
  • Prawo jazdy kat. B
  • Otwartość w kontaktach z ludźmi

Oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy zlecenia lub B2B
  • Pracę na miejscu, bez delegacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz posiadanych umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawą ścieżkę rozwoju
  • Możliwość odbycia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych
  • Mentoring kierownictwa w każdym momencie
  • Pozytywną atmosferę pracy
  • Możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacji
  • Administratorem danych osobowych jest ABAKON BD Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul.Wyzwolenia 49 A, NIP: 937-26-49-782. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
    osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ABAKON BD Sp. z o.o.
    (ul. Wyzwolenia 49a, 43-300 Bielsko-Biała ), w celu realizacji procesu rekrutacji.
    Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABAKON BD Sp. z o.o. w Bielsku-Białej również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."
Dodana
Wygasa (za 30 dni)